Сокче

  • 880
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
След като отворя сокче на Хип , и дам една лъжичка трябва да го изхвърля или може после пак да го ползвам???

# 1
  • Мнения: 878
можеш да го даваш два дни  спокойно,но го съхранявай в хладилник добре затворено.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Разкисни етикета на сока с вода за да се отлепи.От вътрешната страна има инструкцци за ползването и колко време можеш да го съхраняваш в хладилник.Не знам защо там са ги написали Confused

# 3
  • Мнения: 5 103
Е нямаше да се сетя , че е от вътрешната страна етикета Embarassed

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е нямаше да се сетя , че е от вътрешната страна етикета Embarassed
Simple SmileНормално, не се изчервявай Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 878
хехе ,и аз така ...първото дете го изгледах с Хип ,но чак сега с второто разбрах ,че имало нещо на задната страна на етикетите  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 284
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?

# 7
  • Мнения: 5 370
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?
Ми започваш с 10-20 грама.,...и постепенно увеличаваш.
Аз, честно казано, в началото доизпивах соковете на Станислав доста често.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Педито ми каза да започна с 10-20гр. и до каря на месеца от който съм почнала да давам сок ,да не надвишава количеството повече от 60гр.

# 9
  • Мнения: 2 907
Сериозно ли бе хора по 20мл? Аз и давам по 50-100, понеже доскоро бяха големи жеги. А за сока никога не съм си мислила, 4е трябва да го хвърлям. Мислех 4е важи само за буркан4етата с храна.

# 10
  • Мнения: 5 370
Сериозно ли бе хора по 20мл? Аз и давам по 50-100, понеже доскоро бяха големи жеги. А за сока никога не съм си мислила, 4е трябва да го хвърлям. Мислех 4е важи само за буркан4етата с храна.
Ами зависи колко ти е било голямо детенце.
Аз дадох сок, ако не се лъжа, на около 2 и половина месеца някъде.
Ми по малко си давах.
А 100 грама....дооооста по-късно вече изпиваше.
Сега опатква вече по 250. Crazy

# 11
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Аз имим една книга, в която пише че сок се дава на колкото е месеца бебето  по 10грама на месец. На три месеца=30грама

# 12
  • Мнения: 318
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?

Желателно е до една чаена лъжичка, но на нас от детска консултация ни казаха, даже и не повече от една кафяна. Shocked

# 13
  • Мнения: 5 103
Хубаво де и днеска давам 2 лъжички така ли?
А утре какво права и колко време да давам само сок?

# 14
  • Мнения: 4 621
Ние започнахме с една лъжичка, като всеки следващ ден увеличавах докато не станаха 50 мл. Давах и сокчето между храненията Grinning

Общи условия

Активация на акаунт