Отново въпрос за феталната морфология при доц. Балев

  • 1 444
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте,

Интересувам се от прегледа при доц. Балев и потърсих из темите, но искам по актуална информация.
Все още ли прегеда струва 30 лв. (разбрах, че вече е 50 лв., но не съм сигурна)?
Записването все още ли става в петък между 7:30 и 8 за следващата седмица, или може и по друго време да се запишеш за преглед?
Клиника Темелков работи ли събота и неделя?

# 1
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравей.Ходих преди около месец при Балев.Прегледа струваше 30лв,записването е в петък между часовете които си посочила.Не знам дали клиниката работи събота и неделя.Аз лично съм много по-доволна от прегледа при Давидков.Много по-подробен е виждаш всичко на отделен монитор,но това е мое мнение!Успех.

# 2
  • Мнения: 5 500
Все още е 30 лв.
Все още записването е 1 път седмично в петък от 7.30.
Все още часовете се заемат мн бързо и за това е добре да си на място в 7.30 там.
А доц. Балев преглежда само понеделник и сряда.
Давидков тук няма да го коментирам, не му е темата...

# 3
  • Мнения: 3 405
Така е както Афродита е написала, цената е 30 лв, записванията са в този интервал. Наистина, доцентът не показва на майката монитора, но гледа внимателно, не говори много, вглъбен е в показанията и си върши работата. Всеки си има стил на работа.
Давидков не го познавам и не мога да коментирам.

# 4
всичко е вярно - и за часовете и за цената на прегледа . Много съм доволна. Не е важно колко говорят лекарите, а каква работа вършат.
аз съм много доволна от д-р Балев.

# 5
  • Мнения: 318
И аз съм много доволна от доц. Балев, само иска да допълня, че е най-добре петък сутрин дас отидеш на място да си запишеш час, най-сигурно е.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Благодаря на всички за отговорите, мисля този петък още в 7 да отида и да чакам, за да не изпусна запиването  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт