Хайде на пицааааааааа! 09/08 - 18,00часа?

  • 3 050
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 997
 Момичета и ..... момчета! Заформя се една групичка от желаещи да ядат пица. Начело с Бим Бам. Давайте предложения. Аз съм първа.
Искам да ям пица във вашата приятна компания.....така че нямам претенции къде, кога и в колко часа. Бим Бам предложи Дон Домат...доколкото разбрах.....Става въпрос за следващата седмица.
Някои от нас сега са на море. Но всички останали....хайде да се видим!

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 15:20 от елена акманова

# 1
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз мисля да взема участие в предложението, но имам подпредложение да изберем място, което има лятна градина. Не помня дали в Дон Домат имат такава. Надявам се да се организираме за тая среща преди да се е върнало от село моето чаве след някой и друг ден, за да мога спокойно да си изям пицата. И така..
Ели нека предложи конкретен ден и час. Аз мисля, да се вместим в една вечерна среща без деца, само кажете къде и в кой ден.

# 2
  • Мнения: 1 271
искате ли вторник след 6 без децата където кажете

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
kuneto, аз искам и мога във вторник след 18 ч, затова предлагам точният час да е 19 ч., ден вторник. Само потвърдете за Дон Домат.

# 4
  • Мнения: 1 271
трябва пак да кажете къде е Дон домат че аз тогава бях в родилно домат и незнааааам

# 5
  • Мнения: 997
Момичета искате ли да го направим в сряда. Час удобен за вас. Валя и Бим бам са свободни тогава. За мен е без значение. Колкото до часа. Мисля, че ще е по удобно след следобедния сън....не знам кой кога спи....Идеята за място с градинка или нещо подобно е свежа. но срам ме е да си призная...не знам къде има....такова в центъра.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 883
Оня ден случайно минавах през парка "Заимов", и ми направи впечатление хубавите заведения с детски кът, на които се натъкнах минавайки. Нека да е сряда денят, но както разбирам, някои мами ще дойдат с децата, затова търсим място, което става и за деца. Сещам се и за едно заведение точно на входа на Южния парк, откъм Хладилника (незнам как се казва улицата, но се намира точно на входа на парка), в което има нещо като детски кът-пързалка, май пясъчник, може и люлка да има. Това са моите идеи. Ако ги споделяте, кажете да оформим конкретно място и час за среща. Ако ли не, предлагайте други варианти.

# 7
  • Мнения: 997
За Южния парк - мен ме устройва. Габи можеш ли да пуснеш карта или нещо подобно. За някои като мен - скарани с географията на София. Честно казано не се сещам кой е входа откъм Хладилника.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 15:55 от елена акманова

# 8
  • Мнения: 4 414
мен всеки ден след 18 - 18:30 ме устройва, защото до 18 съм на работа... но ще съм с момата 98% сигурност...аз си мислех за картинга в Борисовата градина - там имам батути и е оградено. има и една кръчмичка за биропиещите Blush

# 9
  • Мнения: 1 271
ami az predpochitam niakade v centara che sam karmachka i vse pak triabva da se pribera po niakoe vreme i Borisovata gradina mi e malko dalechko - predpochitam Don Domat - a i mislia che ideata beshe picca
izvinete latinicata  Embarassed

# 10
  • Мнения: 997
 Нека се разберем за деня. Устройва ли ви сряда, например около шест часа.
Предложенията са: Дон Домат, Южния парк и Борисовата градина.
В Дон Домат няма градинка за деца, но долният етаж по мои спомени беше доста обширен и .....имаше какво да се унощожава. Мисля, че в крайна сметка може да се приспособи за беснеене на деца.

# 11
  • Мнения: 997
 Момичета, пицата току що придоби за мен друго значение. Преди 3 минути ми се обадиха от социални грижи, община Красна поляна и ми съобщиха, че ЗАПОВЕДТА е разписана.  С въпросната заповед ми се изплаща цялата сума от януари 2005 до датата на ТЕЛК.  261uu

 newsm44 newsm44 newsm44

# 12
  • Мнения: 4 414
Ели, честито!  bouquet
аз пица не ям, така че за мен няма значение на кое място ще се събираме - всички стават Wink и часът - след 18 ме урежда. денят сряда - също.
.

# 13
  • Мнения: 644
Момичета, пицата току що придоби за мен друго значение. Преди 3 минути ми се обадиха от социални грижи, община Красна поляна и ми съобщиха, че ЗАПОВЕДТА е разписана.  С въпросната заповед ми се изплаща цялата сума от януари 2005 до датата на ТЕЛК.  261uu

 newsm44 newsm44 newsm44



Много се радвам за тебе.Моите поздравления    bouquet
И аз искам да дойда на тази среща,така,че ме считайте за присъстваща   Simple Smile За мен също няма значение къде и кога ще е.
А за кой Дон Домат става на въпрос,защото имам познат в този на Ръковска и мога да запаза места    Hug

# 14
  • Мнения: 997
Да, мисля, че е точно зад  ЦУМ.  Точно така. Момичета, последно за там ли остава...има ли възражения?

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 19:46 от елена акманова

Общи условия

Активация на акаунт