Няма ли кой да изрита скуката?

  • 2 285
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 447
То вярно, че е горещо и това явно се отразява на мисловните дейности, но пък учените твърдят, че в жегави дни психарите изпълзяват на припек и се развихрят...
А тука що спим? Crossing Arms Изчерпахте се откъм теми ли, какво? Ако трябва, да поразровим някои старички? Whistling Ето, аз предлагам няколко:
Как промиват мозъците на тъпите американци?
Как можаха българските лумпени да изберат онзи идиот ... (който и политик да споменете, няма да сбъркате!)?
Как може да си обличате децата с прашки?
Какво мислите за ходенето с памперс на училище? Или да му сложа гърне в раничката?
Какво кисело мляко на 3-дневното ми бебе?
Внимание - майки педофили или трябва ли да се кърми 3-годишното момче?!?!?!?!?
Помощ, свекърва ми ми се усмихна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бясна съм, свекърва ми не ми се усмихна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отрових свекърва си, къде да я закопая, че много мирише???????????
Вярно ли е, че Азис има пъпка на г..а?
Стискайте палци на Азис - дано да му мине пъпката на г..а!!!!!
Вчера си пребих детето до смърт, успокойте ме, че съм права!
Тригодишния ми син иска да му купя хероин - не е ли още рано?
Мъжът ми пак си смени любовницата - какво толко не й хареса на старата?
Една 13-годишна кифла прелъсти мъжа ми - как да й отмъстя????????
Помощ! Търся фирма да изнесе мъжа ми, който се срастна със стола от чатене с чужди жени!!!!!!!
Как да обясня на баба ми, която е отгледала 9 деца и 15 внука, че нищо не разбира от гледане на деца???????
Ужас! Колегата ми препика стола!!!!!!!
ПооооооооМооооооооЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ!!!!!!!!!!!!
УЖАСССССССССССССССС!!!
Моля, помогнетееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!
Изпонасъветвайте ме!!!
и т.н, и т.н.
Ако не ви стигат, измислете си и вие! Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 5 370
Как' Сийка-понеже съм ти яко фен-ще допълня.
ИМАМ ДИЛЕМА-ДИСКОТЕКА, ФОРУМ ИЛИ ЧАЛГА КЛУБ ЗА ЗАПЪЛВАНЕ НА ВРЕМЕТО.
Моля кажете как точно да настържа морковчетата за сока на детето-с нож или със зъби.
Да му дам ли...или да не му дам......сърби ли ме....или ме боли. hahaha

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, проблемът не е в скуката, проблемът не е в темите, а в участниците.
За мен доскучава, когато една тема се изроди в "И ти кво?, той ся кво?", "Всъщност не съм съгласна, но май да, има нещо"...

# 3
  • Мнения: 25 447
Мъжът ми закъснява вече 20 минути!!! Да му събирам ли багажа или да прескоча до комшията???
Намерих фиша на мъжа си - дава ми 38 ст. по-малко!!!!!! Дали ги харчи по курви или ги пропива с приятели???????
Мързи ме да готвя днес, ако му пусна, дали ще забрави, че не е ял?
Ураааа, открих отдавна загубения потник на мъжа ми, когато му търках гърба!!!!!!

# 4
  • Мнения: 3 164
Доскучава ми, когато в дадена тема почти всички или се съгласяват или отричат-чудя се понякога нямат ли собствено мнение по въпроса Thinking


това е за скуката- айде, къш от тука, ма Mr. Green

# 5
  • Мнения: 25 447
Какъв е минималният брой мнения, за да спамиш безнаказано?
Не мислите ли, че форумът беше много по-хубав, преди да се довлекат новаците?
Спомняте ли си едно време във форума...
А какъв купон беше, когато тук бяхме само мама, тати и аз!
Хайде пак да се строим, преброим и намляскаме!
Защо софиянци си мислят, че техния диалект е по-по-най?
Не мислите ли, че софиянки са надути и надменни?
Защо в провинцията мякат толкова, не учат ли български в училище?

# 6
Много се чудих къде да си изкажа най- после мнението и ...хоп тази темичка Twisted Evil
Първо като възпитан човек- какъвто мисля че съм да се представя:Деметра-56г.,разведена,майка на 2 дъщери +3-ма внука,по настоящем пенсионерка,живееща в..../не е важно/-само да помоля-ако има мъничко правописни грешки- да ме извините- не съм мн. добра с компютрите Embarassed
Та на въпроса-питам се
ЩО ЗА МАЙКИ СТЕ ВИЕ ,МИЛИ МОМИЧЕТА?!?!
Гледам я моята малка дъщеря- детето и вече на около година- не живеем постоянно заедно ,не и помагам много в домакинството-но тя така пожела-ПО ЦЯЛ ДЕН ПРЕД ТОЯ КОМПЮТЪР #2gunfire
Че вие деца нямате ли си?!?
Детето плаче- тя се съветва с форума,детето спи- тя пак пред монитора #2gunfire
За всяко нещо- интернет...
Че едно време ние така ли ви гледахме-работех на 2 места и гледах децата- добре ги възпитах ,нищо не им е липсвало,ама имах и време да ги гушна ,да им се порадвам,да им изпея някоя песничка ,стихче да им прочета...
А вие как ги възпитавате- храните ги с химикали/киселото мляко било все едно отрова,захранване с попара- помия #Crazy/,мерите всеги грам храна,сок ,вода...
Слагате или не слагате в проходилки,учите или не учите да ходят и говорят
Все се надпреварвате да давате съвети ,като че 100деца сте изгледали та може да правите сравнение- а на докторите ,които уж са учили за това не вярвате а пак при тях тичате...
Преди време ми попадна една тема-нещо за смяна на името/ника де/-АМА ВИЕ ВЕРНО СТЕ БЕЗ РАБОТА БЕ ЖЕНИ?!?
Вместо да стоите и да пишете щуротии,имате деца- заведете ги до зоопарка да речем,на разходка в парка,научете ги нещо или просто им се порадвайте- нали за това сте ги родили,нали за това се биете в гърдите че сте "добри майки"!!!!
А сега -скучно ви било- а къщата подредихте ли си,на мъжа си сготвихте ли,простряхте ли прането,че дори за красотата погрижихте ли се??-та ми стоите цял ден пред това чудо на техниката КОМПЮТРИТЕ-а после на децата си го забранявате?!?!
Така излях си душата- надявам се да не ми изтрият мнението- че ако е засегнало някоя болна душичка тукУ виж си е използвала правата
Приятен ден- а щом се мислите за майки-поне бъдете ДОБРИ И ВСЕОТДАЙНИ МАЙКИ!!!

# 7
  • Мнения: 1 150
А сега де  Confused
След коя е по-по -раждала, да видим сега коя е по-по-майка  Mr. Green
 Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Оня ден като пуснах темата "Защо лековатите теми са по-популярни от сериозните" никой не ми обърна кой знае какво внимание.... лятно време било, жадувало се за разведряване....

Обаче сега в темата на Каспър всички дискутират ли, дискутират.

Писна ми!  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 150
Оня ден като пуснах темата "Защо лековатите теми са по-популярни от сериозните" никой не ми обърна кой знае какво внимание.... лятно време било, жадувало се за разведряване....

Обаче сега в темата на Каспър всички дискутират ли, дискутират.

Писна ми!  Crossing Arms

Темите ли обърка  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Оня ден като пуснах темата "Защо лековатите теми са по-популярни от сериозните" никой не ми обърна кой знае какво внимание.... лятно време било, жадувало се за разведряване....

Обаче сега в темата на Каспър всички дискутират ли, дискутират.

Писна ми!  Crossing Arms

Темите ли обърка  Mr. Green

Не - искам повече гласност!

# 11
  • Мнения: 822
Деметра,мисля, че си прекалено права...За жалост. Peace
Как' Сийка,наистина ли е имало такива теми или тези са твое творчество?Пробуди интереса ми.Сега ще пускам търсачката... Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
....
Приятен ден- а щом се мислите за майки-поне бъдете ДОБРИ И ВСЕОТДАЙНИ МАЙКИ!!!

Аааа, моля, моля! Освен майка, перачка, готвачка, домакиня съм и човек и имам право свободното си време да го губя както намеря за добре Stop! Освен това във форума има доста над сто майки, изгледали доста над сто деца и могат да бъдат по полезни от комшийката дето преди сто години е отгледала две.

Оня ден като пуснах темата "Защо лековатите теми са по-популярни от сериозните" никой не ми обърна кой знае какво внимание.... лятно време било, жадувало се за разведряване....

Обаче сега в темата на Каспър всички дискутират ли, дискутират.

Писна ми!  Crossing Arms

Киса, ти също жадуваше разведряване снощи, ако не ме лъже паметта Thinking...

По темата
- съгласна съм с Калина Peace!

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пък не намирам Деметра за права. Аман от подобни тиради, аз на времето каква работна пчеличка бях, пък сега, разбираш ли, младите не били майки. Деметра, сядаш на това, на което си си постелила  Wink, аз не виждам себе си като майка в твоя пост, но и моята майка не е реагирала така ощипано никога

Как`ви Сийка сега твори, не е тя такъв човек  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Деметра, макар назидателния тон, който трябва да ни накара да си посипем главите с пепел, отчасти, да не кажа в по-голямата част си права........

НО!    Времената се менят и няма защо ние да сме същите майки, които са били нашите такива - по тази логика още да сме в пещери и да нямаме електричество.

Днес има памперси - вместо да перем по 100 часа ние седим пред компютъра, да киселото мляко не е отрова, но не е това, което е било преди 20 - 30 години, да даваме на децата си химия, но днес всичко е химия  Tired, даваме съвети, защото четем и се информираме, вместо да тъпчем на едно място. И защо е необходимо само ние да чистим и готвим на мъжете си, като може и те да ни сготвят или да излезем заедно да хапнем някъде.

Така е, живота се променя и ние с него, някои неща са станали по-лесни, но това е само, защото други са станали по-трудни!

Общи условия

Активация на акаунт