Какво трябва да има в един апартамент...

  • 2 593
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 415
Какво трябва да има в един апартамент, за да се даде под наем като не обзаведен?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами..нищо Rolling EyesНали затова е НЕобзаведен Thinking

# 2
Най-много кухненски шкафове.Обзавеждането на банята си е задължително май newsm78

# 3
  • Мнения: 7 640
ами май зависи- мивки и батерии, и контакти и лампи- това са задължителните.

# 4
  • Мнения: 415
Най-много кухненски шкафове.Обзавеждането на банята си е задължително май newsm78

Баня - мивка, тоалетна, душ - то е ясно....  Peace , а шкаф?
Кухнята ще е вградена с мивка, но хладилник, печка и миялна  ooooh! , портманто в коридора или само закачалки  newsm78....

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Според зависи, колко наем ще му искаш Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 407
Само шкафове в кухнята.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Само шкафове в кухнята.

Значи да не се чувстваме гузни, че поискахме от хазяина да сложим шкафчета в кухнята за сметка на наема?  Иначе и ние се нанесохме в необзаведен - имаше само 1 гардероб на терасата, в който си държим кашоните с ненужния багаж.

# 8
  • Мнения: 3 457
Според зависи, колко наем ще му искаш Mr. Green
и според мен е така,ако някой реши че го иска обзаведен и за тази цел ти дава повече пари,сключвате някакъв договор за поддръжка и да не ти чупи обзавеждането и  мебелите и му ги даваш Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние го наехме необзаведен, само шкафчета в кухнята, маса и два стола. Душовете и батериите си бяха на ммястото.

# 10
  • Мнения: 483
Най-много кухненски шкафове.Обзавеждането на банята си е задължително май newsm78
И аз така мисля! newsm78

# 11
  • Мнения: 2 978
Повечето стари апартаменти си имат кухненските шкафове. Банята и тоалетната са си направени- стандартно.

Има някои, които си оставят масите и столовете в кухнята, защото няма къде да ги сложат...ама пак си го водят не-обзаведен.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Бойлер, кухненски шкафове и осветителни тела. Някаква настилка на подовете да не са голи.  И оборудвани баня и тоалетна. Всичко друго вече е екстри...

# 13
  • Мнения: 2 672

Баня - мивка, тоалетна, душ - то е ясно....  Peace , а шкаф?
Кухнята ще е вградена с мивка, но хладилник, печка и миялна , портманто в коридора или само закачалки   


както си решиш за тези работи, но ми звучат като допълнителни екстри Peace

# 14
  • Мнения: 818
Тук има обзаведен,полуобзаведен и необзаведен.Ние взехме необзаведен.В кухнята имаше печка,хладилник и шкафове.Някъде включват и пералнята и съдомиална.

Общи условия

Активация на акаунт