Боядисване на стените

  • 1 371
  • 4
  •   1
Отговори
Изпробвали ли сте някакви по-специфични техники за боядисване на стените в домовете си?Дайте предложения,защото аз от тапетите съм се отказала още преди години,но ми се ще да пробвам нещо по-интересно.Не знам как се прави и от къде да си намеря майстор.Виждала съм най-различни стени-на ивици,такива,които изгеждат като"размазани"(самите бои се смесват по някакъв особен начин).Привърженик съм и на по-ярките цветове,примерно червено.Всяко предложение е добре дошло.Казвайте и да започвам ремонта!

# 1
# 2
  • Мнения: 1 022
познавам една художничка, която рисува стени - рисува каквото поискаш, ако те интересува пиши на лични

# 3
  • Мнения: 5 622
До колкото знам може да се правят и някакви ефекти върху боята с помощта на гъба, но как точно става, не знам  Rolling Eyes

Виждала съм, обаче такива стени и стоят много интересно. Разбира се, трябва да се връзват с останалия интериор в къщата/стаята  Peace

# 4
  • Мнения: 293
има специални мечета, с които се правят ефекти, но когато реших да купя такова, се оказа, че и тр да купиш специален - разбирай - много скъп латекс (конкретно говоря за 'състарения' ефект, който съм виждала в ирландските пъбове, има и други варианти) . И то два вида латекс - единият слой е основен, другия - за ефектите.

Общи условия

Активация на акаунт