Имах спор

  • 4 598
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Кога според вас трябва да се бие детето - на колко години трябва да се започне защото с жена ми имахме страхотен скандал и сега се чудя дали не реагирах твърде остро.

# 1
  • Мнения: 677
години?!според мен още преди да навърши годинка трябва,защото после вече се е разлигавило и няма да ти има страха..

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Прав е Тони Simple Smile!
Още от кърмаческа възраст трябва дори... Joy
Децата не трябва да се бият, а да се обичат Peace!

# 3
  • Мнения: 239
години?!според мен още преди да навърши годинка трябва,защото после вече се е разлигавило и няма да ти има страха..

Надявам се, че се шегуваш. Не е нормално да се възпитават децата толкова рано.

# 4
  • Мнения: 239
Прав е Тони Simple Smile!
Още от кърмаческа възраст трябва дори... Joy
Децата не трябва да се бият, а да се обичат Peace!

Това не е смешно. Кой е казал, че не обичам детето си? Просто не желая да става педераст и гледам да не закъснявам защото имам колега, който направи тази грешка и сега купувай Дизел та купувай Енерджи.

# 5
Да се бие #Crazy?!Браво!Бива ли изобщо да си помисляш,че трябва да се бие?Има и други средства за възпитание.Вземете да прочетете някоя книга с жена ти. Това твое изказване си е направо плашещо.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
 Shocked, никога не съм прилагала такъв метод за възпитание и това даде резултат - имам прекрасно, възпитано дете на 16г., смятам и с другото така да продължа.
Боят е нож с две остриета !

# 7
  • София
  • Мнения: 1 254
години?!според мен още преди да навърши годинка трябва,защото после вече се е разлигавило и няма да ти има страха..

Надявам се, че се шегуваш. Не е нормално да се възпитават децата толкова рано.
Бе то не е нормално вобще да задаваш такъв абсурден въпрос....

Като бях в четвърти клас една приятелка ме попита дали майка ми и баща ми ме бият. Отговорих с не и тя заключи "ооо тогава не те възпитават!"  Joy Joy Joy

А вие с жена ти как мислите да въведете боя? По веднъж на ден? Рано сутрин? Малко по малко за да свикне детето...  hahaha
 

# 8
  • Мнения: 677
quote author=joro01 link=topic=118921.msg2178230#msg2178230 date=1154897201]
години?!според мен още преди да навърши годинка трябва,защото после вече се е разлигавило и няма да ти има страха..

Надявам се, че се шегуваш. Не е нормално да се възпитават децата толкова рано.
[/quote]
нормално е..споко..а какъв беше скандала?жена ти какво мисли по този въпрос?

# 9
  • Мнения: 6 315
Според мен дете не трябва да се бие и това за педераста са някакви .... абсолютни глупости. Боят не е метод за възпитание.

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Народна приказка - Бий дупенце за да не трябва да биеш дупище.

А иначе може никога. Обикновено мама поступва по дупето.

Аз имам съседи златни деца, как цял живот не се чу мама да викне. Ама кротки, мама укротяваше само с мек глас и определено умни деца. Изучиха се и са много добри всеки в своята професия.

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
години?!според мен още преди да навърши годинка трябва,защото после вече се е разлигавило и няма да ти има страха..

Надявам се, че се шегуваш. Не е нормално да се възпитават децата толкова рано.
Май ти се шегуваш с нас.По всички детски книги е посочено от кога трябва да почне да се бие детето.Зависи от възръстта, килограмите и височината.В зависимост от тях се въвеждат и методи на изтезание.Ей, ама как може да не четете такава литература Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 4 195
Кога според вас трябва да се бие детето - на колко години трябва да се започне защото с жена ми имахме страхотен скандал и сега се чудя дали не реагирах твърде остро.
вие хора не сте добре, честно - какво значи да се бие - боже , боже #Crazy #Crazy #Crazy
вас на колко години са започнали да ви бият #Crazy #Crazy
аз и брат ми не сме бити - нито той е педераст, нито аз лесбийка

# 13
  • София
  • Мнения: 1 254
Прав е Тони Simple Smile!
Още от кърмаческа възраст трябва дори... Joy
Децата не трябва да се бият, а да се обичат Peace!

Това не е смешно. Кой е казал, че не обичам детето си? Просто не желая да става педераст и гледам да не закъснявам защото имам колега, който направи тази грешка и сега купувай Дизел та купувай Енерджи.
че какво им е лошото на педерастите?

# 14
  • Мнения: 2 792
 А защо точно трябва да се бие детето, дай подробности около спора?
 Сега видях, че си пуснал нов отговора, та значи въпроса е от колко годишна възраст трябва да се бие детето да не стане педераст newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт