Голямото нощно къпане

  • 3 010
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Излязох на балкона за малко, а навън така упойващо мирише на море... Полъхва лек ветрец, но нощта е топла и приятна, една такава бургаска и августовска... и се сетих за онези луди години, когато изскачахме от дискотеките на плажа и се хвърляхме в морето, къде с дрехите, къде без. А после вир-вода мокри се връщахме пак на дансинга и наново до зори...
А вие правили ли сте нощно къпане в морето? Познато ли ви е това малко страшничко, но опияняващо усещане да се гмуркаш в топлата черна вода под светлината на луната?

# 1
  • Мнения: 2 957
Излязох на балкона за малко, а навън така упойващо мирише на море... Полъхва лек ветрец, но нощта е топла и приятна, една такава бургаска и августовска... и се сетих за онези луди години, когато изскачахме от дискотеките на плажа и се хвърляхме в морето, къде с дрехите, къде без. А после вир-вода мокри се връщахме пак на дансинга и наново до зори...
А вие правили ли сте нощно къпане в морето? Познато ли ви е това малко страшничко, но опияняващо усещане да се гмуркаш в топлата черна вода под светлината на луната?


Лелееее...върна   ме няколко години назад  Cry

# 2
  • Мнения: 6 315
Правила съм го и ми липсва много. Прекрасно е морето през нощта, някак се чувстваш твърде спокоен (безобразно спокоен), а топлата морска вода гали тялото ти и те опиянява...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Един единствен път само, защото изпитвам ужас от черната вода  Sad Винаги си мисля, че нещо ще ме сграбчи под  водата и ще ме замъкне в дълбините. Много филми гледам, нали ?  Wink

# 4
И аз съм от тия ,които гледат филми и ме е страх Laughing

# 5
  • Мнения: 5 539
Един единствен път само, защото изпитвам ужас от черната вода  Sad Винаги си мисля, че нещо ще ме сграбчи под  водата и ще ме замъкне в дълбините. Много филми гледам, нали ?  Wink
Е, как Laughing Началните сцени на "Челюсти" с нощното къпане и акулата са си класика, но все пак в Черно море няма акули... Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 254
Един единствен път само, защото изпитвам ужас от черната вода  Sad Винаги си мисля, че нещо ще ме сграбчи под  водата и ще ме замъкне в дълбините. Много филми гледам, нали ?  Wink
Е, как Laughing Началните сцени на "Челюсти" с нощното къпане и акулата са си класика, но все пак в Черно море няма акули... Mr. Green
Май има някакви, ама не са достойни за внимание...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Един единствен път само, защото изпитвам ужас от черната вода  Sad Винаги си мисля, че нещо ще ме сграбчи под  водата и ще ме замъкне в дълбините. Много филми гледам, нали ?  Wink
Е, как Laughing Началните сцени на "Челюсти" с нощното къпане и акулата са си класика, но все пак в Черно море няма акули... Mr. Green
Абе ти знаеш ли какво може да има ? Мен си ме е страх. Може да живеят разни страховити същества като Неси например  Wink
Извинявам се за спама  Praynig

# 8
  • Мнения: 6 315
Джулс, по принцип аз имам ужасен страх от тъмното  Embarassed, но там специално - в морето се чувствам като ... даже не мога да го опиша. Няма страх, няма ужас - има ни само мен и морето. Няма страни същества там, поне за мен Wink. така го чувствам. Може би трябва да се опиташ да преодолееш този си страх за да се насладиш на нощнптп къпане. Страхотно е!

# 9
  • Мнения: 1 493
Като плуваш по "лунната пътека" при пълнолуние, от загребванията планктонът около теб "свети" като хиляди миниатюрни светулки ! Неописуема картина ! Незабравимо изживяване !

# 10
  • Мнения: 677
е тва е едно от най-яките неща на тоя свят..правил съм го десетки пъти..неописуемо е..

# 11
  • Мнения: X
Покрай къпането и колко други спомени нахлуха....ех как ми се ходи на море...............

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да - случвало ми се е няколко пъти. Незабравимо е усещането. И понеже и мен ме малко страх - никога не съм го правила сама.

# 13
  • Мнения: 818
Излязох на балкона за малко, а навън така упойващо мирише на море... Полъхва лек ветрец, но нощта е топла и приятна, една такава бургаска и августовска... и се сетих за онези луди години, когато изскачахме от дискотеките на плажа и се хвърляхме в морето, къде с дрехите, къде без. А после вир-вода мокри се връщахме пак на дансинга и наново до зори...
А вие правили ли сте нощно къпане в морето? Познато ли ви е това малко страшничко, но опияняващо усещане да се гмуркаш в топлата черна вода под светлината на луната?

 smile3518 smile3518 smile3518
Може ли да си толкова лошаааа,след 2,5 години далече от Бургас и морето такива носталгични спомени:(
Липсва ми многоо,а сега като се замисля за едно вечерно къпане...много ми е готино като светя цялата във водата....

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм го правила няколко пъти, но първият беше най-запомнящ се. Бях гола, а тялото ми сякаш беше част от морето. Толкова спокойна не съм се чувствала от години, даже и сега като си го спомням се успокоявам.

Общи условия

Активация на акаунт