НОВА седмица-НОВ късмет! 7.08-13.08

  • 3 390
  • 94
  •   1
Отговори
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро, дами!
   Позволих си да пусна нова седмична тема, нещо, което не съм правила много отдавна. Дано тя огрее дните ни и дава поводи за щастливи усмивки!   bouquet

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Добро утро и от мен. 
Aya, карай го по-спокойно и много пази точиците, които наистина ще доузреят.
Ние още сме морски, но тази седмица се прибираме.
Вчера имах неочаквана среща- видяхме се със Cygnus и близнаците Laughing- страхотни са, а и младежът ми е обещан за зет, още отсега се харесахме Laughing Laughing. Мама Cygnus каза, че малките сладури вече предавали късмет за бременност, та доста се повъртях около тях, да видим Crossing Arms
Весела седмица и късмет на всички

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Честит ти зет Ва Mr. Green Понавъртай се, че скоро и да дариш Cygnus със снаха Heart Eyes
Весела седмица момичета Hug

# 3
  • Мнения: 1 441
Добро утро е от мен, момичета! Отдавна не съм ви писала, защото напоследък при мен беше лудница.
Само че новините ги следих  Laughing Честито на Ая и Момиче (вече официално) и дано скоро има повод за много повече честитки.
Дарилка - добре дошла (много дълго пътуване този път, бе, или на мен така ли се стори newsm78)
Ая вдъхваш ми надежда за моя лекар и за инсеминациите (нищо че при нас и от третата не стана). Поне моята тегоба с толемия фоликул се размина - дойде ми миналия понеделник без болки, без нищо и съм сигурна че се е пукнал. Този месец ще сме на "естествено" и затова надеждите ми са нулеви. Може пък септември да е нашия месец.
Иначе имам голяма хвалба да се хваля - купихме си апартамент  Laughing. Все още чакам да ми дадат кредита, но там няма проблеми (аз работя в банка) и живот и здраве началото на ноември ще се нанасяме  Laughing. Много съм ентусиазирана и щастлива - след бебето това ми беше най-голямото желание. Мисля, че вече няма пречки и другото нещо което искам да се изпълни, нали?  Mr. Green Иначе събирам идеи за обзавеждане на баня и кухня (особено цветови решиения) - така че който има идеи да дава (и снимки може и сайтове Grinning)
Хайде, лека седмица от мен и дано има още много поводи за хвалби.  Hug

# 4
  • Мнения: 4 324
Присъединявам се към пожеланието на Хера Simple Smile Simple Smile Simple Smile Айде Ва, ти си на ред Simple Smile

Дарилка - снимчици още чакаме Wink Била съм и във Флоренция и в Рим - незабравимо е. Малко благородно ти завиждам Wink Simple Smile

Момиче - айде мила, официално ни се похвали, та да можем официално да честитим.

Ая - всичко ще е наред, ще видиш. сега повече спокойствие и почивка!!!!

Бан - аз стискам палци август да е Вашият месец. Чудеса става понякога, просто трябва да повярваш, поне мъничко.

Весела седмица и повече хладина Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 419
Ва,  Peace за снахата

Банче, чстито за апартамента - аз съм естетически инвалид, так че сме решили за нашия апартамент (който предстои да праавим от напролет) да намерим някой дизайнер с идеи пък ние ще си решим какво да правим. Така, че ако намериш някой, свиркай  Laughing

Иначе съм вече по-спокойна, след като изгледах над 200 снимки на 5 и 6 г.с. бременност във Фертилити - май не е ненормално още да не се вижда плода - зареждам се с търпение и чакам до другата седмица, когато живот и здраве трябва вече да е ясно  Crazy

Много   bouquet на всички и хубава седмица  Heart Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Здравейте! Включвам се само да честитя на всички хубавите бебешки и жилищни новини  Hug Много се радвам да чета такива неща  Party

Хайде скоро да има продължение и от други!

Спокойна и усмихната седмица  Peace

П.П. Ая, в 5-6 седмица при мен се виждаше само едно ясно очертано белезникаво петънце, ама ехографът си го биваше. Успех и не се тревожи!

# 7
  • Мнения: 4 324
Ая мила, рано е да се види нещо по - различно от плодно сакче, така че по спокойно!!! Това е важно сега.

Сърчицата ще ги чуете към 7 г.с. !

Много се радвам за трима ви Simple Smile

# 8
  • Мнения: 939
Лека седмица на всички! Бъдещи мамчета, пазете си коремчетата; новодомци - честити жилища, на другите - повече слънчеви дни, усмивки и приятни изненади!

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 989
Здравейте! Включвам се с пожелание за успешна седмица!

Бан честита ти придобивка! На мен също ми предстои ремонт и обзавеждане на апартамент, даже вече обикаляме магазините за да се ориентираме в предлагането и цените. Може да обменяме идейки  Crazy

Рози радвам се да те видя, пиши по-често  Hug

Ва дано ти донесат успех близнаците на Сигнус  Peace

Ая стискам палци!

Клиниката на Стаменов не почива ли август месец? Ние решихме че ще подаваме документи за ин витро към НЗОК наесен... няма какво да чакаме, то се е видяло. Дано само пари да намерим че ни идва доста нанагорно - пари за апартамента и за бебе. Даже се замислям за втора работа напоследък...

# 10
  • Мнения: 1 419

Клиниката на Стаменов не почива ли август месец? Ние решихме че ще подаваме документи за ин витро към НЗОК наесен... няма какво да чакаме, то се е видяло. Дано само пари да намерим че ни идва доста нанагорно - пари за апартамента и за бебе. Даже се замислям за втора работа напоследък...

Да, от вчера са почивка за месец. А ти, Жабче бъди спокойна - всичко ще си дойде само на мястото - не се претоварвай излишно, защото само стрес си докарваш, а спокойствие ще ти трябва  Hug

# 11
  • Мнения: 1 329
Тъкмо бях се наканила да ходя на преглед, а всички били в отпуск до 7 Септември newsm78

Ая, много ви се радвам, да знаеш Hug
Банче, то вярно си беше 2 седмична дълга ваканциика, ама нещо не ми стигна хич бре...Крака не ми останаха от ходене и очи от разглеждане...Пожелавам ви и на вас.
Честито ти апартаментче, миличка...Да си го направите както ви харесва и да го напълните с куп деца.
Ние така и не сме направили ремонт на 1 стая, защото принципно е детска и я пазим все още, щот дете няма.
ВаHug

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:58 от Дарилка

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 989
Представям си значи каква лудница ще е септември за часове Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Искам да ви питам за съвет. В момента съм в М. и след като мине трябва да отида на профилактичен преглед. Причината е, че започва да тече третият месец пазене след аборта и на теория от следващия можем да бебеправим пак. Затова искам да ме видят дали всичко ми е наред и ако трябва да правя нещо, да го правя отсега.
Та въпросът ми е: В какъв ден от цикъла да отида? По принцип знам, че е хубаво да се ходи веднага след като мине М. Но от друга страна си мислех не е ли по-добре да ида преди ову, че поне да видим как действат яйчниците  newsm78 Какво ще ме посъветвате от опит?

# 14
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.
Розичке, радвам се, че се появи.
Банче, честито жилище. Хайде дано е на късмет.
Ая, стискам палци.
Чакам снимки от Дарилка.
Хубава и успешна седмица. Hug
Аз да си кажа - този месец лунния ми календар/фертилен/ съвпада с персоналния. Wink

Общи условия

Активация на акаунт