Но фрост или автоматично размразяване?

  • 4 848
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Мами, имам един въпрос - ще си купуваме нов хладилник и искам мнения от патили и непатили мами! Колебаем се между хладилник с но фрост - Деу и автоматично размразяване на Електролукс. Те са с фризер и двата. Дайте ми препоръки какъв хладилник да си купим! Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 09:53 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 1 403
Задължително но фрос   Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
No frost- а много изсушава продуктите, всичко трябва държиш в кутии или фолио, иначе става на нищо.

# 3
  • Мнения: 4 546
че аз си мисля, че са едно и също тези неща  newsm78

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Но фрост...нашият е такъв и сме доволни.

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Ние имамe Daewoo No frost и сме много доволни. Аз по принцип държа храната в кутии, така че не ми пречи. Има отделения Bio fresh и установих, че плодовете и зеленчуците са свежи много по-дълго време.
Забърсваш с влажна кърпа и хладилника е като нов.
Страхотно удобство е.

# 6
  • София
  • Мнения: 471
Имам Candy -no frost ot 13-14 години РОДИХ СЕ от това досадно размразяване. Не знам какво е това автоматично размразяване, но хладилник се купува за 10, а България и за повече години. Така, че не прави компромис и си купи най-доброто за момента,според лично предпочитания литраж, защото след 2-3 години по-стария модел вече ще е морално остарял и на пазара ще има къде-къде подобри.Това е мое мнение, всичко си зависи от вас според финансите.

# 7
  • Мнения: 2 274
Ние имамe Daewoo No frost и сме много доволни. Аз по принцип държа храната в кутии, така че не ми пречи. Има отделения Bio fresh и установих, че плодовете и зеленчуците са свежи много по-дълго време.
Забърсваш с влажна кърпа и хладилника е като нов.
Страхотно удобство е.
  Абсолютно същата работа е и при нас, само че хладилника ни е LG! Страшно съм доволна! Peace

# 8
  • Мнения: 1 655
Ние имаме LG No frost, в книжката пише, че е с автоматично размразяване. Има специални отделения за плодове и зеленчуци, които ги запазват свежи. За 4 години до сега не съм го размразявала, то няма и какво да му се размразява. Само почиствам.

# 9
  • Мнения: 7 263
Твърдо - "Но фрост" система. Не размразяваш, не бършеш води - чисто и удобно. Освен това повечето уреди с тази система са доста нови и са с добър енергиен клас. Grinning

# 10
# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И аз да задам въпрос - От постингите ви съдя 4е тези които са с автоматично размразяване трупат лед  Shocked! Е как се размразява автоматично тогава? Ние сме с такъв отскоро... няма лед вътре

# 12
  • Мнения: 5 475
Но фрост...нашият е такъв и сме доволни.

 Peace и ние така!

# 13
  • sofia
  • Мнения: 8 925
И аз да задам въпрос - От постингите ви съдя 4е тези които са с автоматично размразяване трупат лед  Shocked! Е как се размразява автоматично тогава? Ние сме с такъв отскоро... няма лед вътре
Както е отбелязала Херелина по-горе - това е едно й също Simple Smile
Съмнявам се вече някой да произвежда от другите хладилници.

# 14
Не е едно също. При авт. размразяване постоянно се стича една вода/пари/ от стените на хладилника и най-вече от задната стена. При Но фрост става равномерно обдухване на продуктите, т.е. еднаква т-ра на всякъде. При автоматичното размразяване има едно улейче и водата се стича по него до изпрарителя който е отзад и се изпарява. Освен това е добре да го размразяваш/ изключваш/ поне веднъж годишно целия. При Но фрост нямаш такива грижи. Няма обледяване на продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт