Морско щъркелче къде си - време е за бебче вече! 07.08-13.08

  • 10 920
  • 371
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Момичета, добро утро! Heart Eyes  bouquet
Ама защо не сте пуснали седмичната темичка?
Я бързо почвайте да пишете и само хубави новини! Hug
Гледам, че май всички са се ориентирали към моренцето, така че - приятно Laughing
И много хубави новини като се върнете, ей! Praynig Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:33 от Mia_28

# 1
  • Мнения: 456
Добро утро момичета!

Ех Миа, май само ние не сме на почивка....  Thinking Самички си останахме.... Ама нали някой трябва да отчита присъствие. Така че на нас се пада тази чест.  Wink

Пожелавам на всички много успешна седмица  Peace

Аз си накупих много тестова за овулация сега като си бяхме в БГ, но исках да ви попитам какво означава като има 2 пъти положителен тест? И в събота и в неделя имах дебела втора черта...  newsm78

Приятен ден
   bouquet

# 2
  • Мнения: 560
Добро утро и на теб, Елфче Hug
Май верно само ние си останахме в тая мръсна София Cry
Много хубава булка си  bouquet Много щастие желая на теб и съпруга ти и скоро да ни зарадваш с хубава новина Heart Eyes
А за тестовете за овулация - аз знам, че втората ти черта трябва да е еднаква по наситеност или по - наситена от контролната. Така че - според мен е положителен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 456
Мерси за комплимента МиаBlush И при теб да има хубава новина многооо скоро.  Wink

За теста, беше положителен и двата дена, но се чудя защо е положителен два дена подред? Овулацията снощи ли  е била и я е отчел от събота или..?

# 4
  • Мнения: 7 914
Добро утро!  bouquet

elph ,
 овулацията  е 36 часа , така че, може би си си правила 2 теста точно в тези часове Hug

ПП току що ми се отдаде възможност да ти видя аватара, наистина си много красива булка... а втората снимка от медения месец ли е? newsm78

# 5
  • Мнения: 560
Елфче, не съм ползвала никога тестове за овулация и се боя, че не съм много компетентна Embarassed Виж, по температурите вече съм по - голям спец, благодарение на милата Дара. Ако Дарчето влезе - питай нея. Тя е наШта гордост и разбира от всичко Simple Smile Wink

# 6
  • Мнения: 560
Елфче, а ти температура не мериш май? Казват, че това било най - сигурния метод newsm78, ама си е голяма занимавка Crazy.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 880
ЕЕЕ и аз съм тук, не сте самички!

Казват, че това било най - сигурния метод newsm78, ама си е голяма занимавка Crazy.

Именно защото е занимавка аз никога не съм го правила, и съм забременявала без проблем. Аз обаче меря друга температура: ако съм забременяла, последните 2-3 дни преди датата на цикъла правя 37.2-3 телесна температура във вечерните часове. След датата на цикъла почвам по цял ден да съм с такава телесна температура - тогава не ми трябват тестове, за да разбера, че съм бременна  Peace

# 8
  • Мнения: 456
zwezdi4ka, да, от медения месец са. Все се каня да сложа още снимки и все забравям дисковете в къщи...  Embarassed  дано утре да ги взема с мен на работа и да ги кача...

Миа, меря температура но не мога да си сложа лентичката заради снимките...а и е рано да се каже по температурата. В събота ми беше 36.4, в неделя 36.5 а днес беше 36.6 но я мерих един час по-рано така че не знам колко е вярна... И аз се надявам Дарето да ми каже за тестовете, защото видях че и тя имаше 2 положителни миналия месец...  Blush  

# 9
  • Мнения: 560
Здрасти,СветлиSimple Smile Наистина си е занимавка меренето на БТ, обаче го правя с желание от около 2 месеца, а хубавото е, че не се успивам за работа Wink Да, съгласна съм с теб, че телесната температура се повишава при бременност, но има жени, при които го няма този признак. Пък и аз БТ си меря, за да си засека овулацията, макар че знам, че повишената БТ е и признак за бременност. А тестове за овулация не съм правила никога newsm78 Мислех да пробвам този месец, ама го отложих за другия - това направо ми се струва по - голяма занимавка от меренето на БТ Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 560

Миа, меря температура но не мога да си сложа лентичката заради снимките...а и е рано да се каже по температурата. В събота ми беше 36.4, в неделя 36.5 а днес беше 36.6 но я мерих един час по-рано така че не знам колко е вярна... И аз се надявам Дарето да ми каже за тестовете, защото видях че и тя имаше 2 положителни миналия месец...  Blush  [/color]
Да, Дарчето най - добре ще те посъветва. Simple Smile Щом днес си я мерила един час по - рано, прибавяш 0,1 - и днес ти е била 36,7. Но по принцип трябва да си мериш БТ в един и същи час.

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Може ли аз да ви кажаааааа  Mr. Green

Вероятно си хванала началото и края на пика на хормона ЛХ, който позитивира тестовете за ову. Това е обяснението. Тоест чакай си ову-то след втория + тест някъде. А на следващия ден след втория положителен тест не беше ли отрицателен вече?

Аз пък миналия месец имах 3 положителни теста за ову в три поредни дни - УЗИ-то показа че съм с повече от 1 фоликул за пукане - 3 фоликулчета имах. Е не се пукнаха всички де...

# 12
  • Мнения: 7 914
Жабче ,
 можеееее
 пък и ти по-добре го обяснииии  Hug  bouquet Hug


elph,
 а от коя е тази прекрасна  дестинация? newsm78
За мен представената от теб картинка е МеЧтааааААаа Heart Eyes Mr. Green

# 13
  • Мнения: 498
Добър ден, вярно състава ни е намален , но си мисля че скоро ще се разбуди народа.
Мене така ме мързи и не ми се работи , че  ooooh! от 9 часа се подмотавам и си намирам компания , само да не седна да работя. Има още малко де на 22 заминаваме на Моренцеее и май за това съм се разлигавила от сега.
Хайде приятен ден на всички и - Къде са новините ? Wink

# 14
  • Мнения: 9 990
Момичета, държа ви под око, но не пиша.С детето съм на работа, колегата сяда повече тук и така....
Хайде-лека и успешна седмица на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт