към тези които разбират от компютри...

  • 1 113
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
Имам проблем с шрифта,значи на десктопа са ми нормални икони ,шрифтове ,но като отворя някои страници и нищо не мога да прочета ,понеже буквите са ужасно ситни.От къде мога да ги увелича без да променям големината на иконите и размера на шрифта на десктопа?

# 1
  • Мнения: 2 957
Пробвай да отвориш една страница,след това натискаш Ctrl и докато задържаш бутона,със скролерчето на мишката си коригираш големината на шрифта.

# 2
  • Мнения: 62
Смени си разделителната способност на десктопа. С мишката и десен бутон върху десктопа излиза един прозорец, от който ще избереш properties. Показва се друг прозорец в горната част на който избираш  settings. Трябва да видиш screen resolutions. Местиш с мишката към Less. Колкото по-малка е разделителната способност, толкова по- големи са иконите на десктопа и шрифта. Не забравяй да потвърдиш промените.

# 3
  • Мнения: 899
Не е проблема в разделителната способност, а в настройките на браузъра.
Ако си с Mozilla Firefox - отиваш на: tools-->options-->content и там има Font&Colors - има size и просто го увеличаваш. После до size има бутон Advanced и там също променяш стойностите.
 

# 4
  • Мнения: 899
Ако си с Internet Explorer - отиваш на View-->Text Size  и там го променяш на Larger например.

# 5
  • Мнения: 1 120
Ако си с Internet Explorer - отиваш на View-->Text Size  и там го променяш на Larger например.
или на Medium...
И аз мисля , че проблема идва от браузъра

# 6
  • Мнения: 3 457
Ако си с Internet Explorer - отиваш на View-->Text Size  и там го променяш на Larger например.
благодаря ви много  bouquetтова ми беше проблема,явно малката е ровила ,а иначе от properties ми ставаха големи и иконите и наапаво ми се зарина десктопа.

Общи условия

Активация на акаунт