Впечатления от пюрета

  • 6 911
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Пускам тази тема, за да споделим впечатленията си от предлаганите пюрета на нашия пазар.

Хип - всичко им е добро - месни, плодови, зеленчукови. Много съм доволна.

Нестле - всичко е ок. Оказа се накрая, че те са ми фаворитите - много вкусни манджи, плодовите са супер и с голямо разнообразие, кремчетата и киселите им млека са ок. Само кашите им според мен не струват, винаги стават като сурово тесто, точат се, залепват и са ужасно сладки.

Овко - никога!!!! Две -три неща пробвах, никога вече. Синът ми повърна след няколко лъжички.

Семпер - като много, много хвалени тук накупих доста бурканчета за проба. Плодовите им пюрета са страхотни, не са сладки, вкусни са много. Хареса ми подробният анализ за съдържанието им на етикета. Смущава ме трайността им от една седмица след отварянето, като на всички останали пюрета на другите фирми е до 48 часа.
Изключително разочарована останах от месните и рибните им пюрета. Не можех да разбера защо като започна да ги давам на сина ми и той започва да плаче. Най-накрая ги опитах и се оказа, че са люти. После четох в съдържанието им и почти навсякъде се съдържа бял пипер. За мен са ок, но за една бебешка устичка това пикантното май идва в повече. Месото е бодливо като парченца стъкло, дори след пасатор пак стои на бодливи, твърди трохи.

Ганчев - голямото ми приятно учудване. Мога да кажа, че са страхотни. Месните, зеленчуковите и млечните им каши са чудесни. Вкусни, с добра консистенция, добра обработка. Браво за което. Само плодовите им пюрета са вкусни, но прекалено редки и не мога да ги давам с лъжичка, защото текат. Трябва да се сгъстяват с АМ или бисквити, но така количеството става прекалено много.

Това са нашите впечатлениа, тези сме пробвали, споделете при вас как е.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 434
Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green

# 2
Аз започнах с Овко - видях, че са словашки, посетих им сайта и реших да ги пробвам. На мен ми се сториха вкусни и бебо ги ядеше, но на втората седмица се запече и аз реших, че е от тях. въпреки че на ябълка и морков и ябълка и круша не пише да има нишесте. В яб,тиква и морков си пише, че има царевично. Оказасе, че запека е бил от обезводняване. Ще взема пак ябълка и морков и ще направя тест за нишесте с йод и ще пиша за резултата.
За Ганчев - сигурно си попаднала на хубава партида - в нашия магазин всички видове бяха с еднакъв цвят, само етикетите различни.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 966
Доволна съм от HIPP, Nestle, Gerber i плодовите на Хаме. Зеленчуковите и месните на Ганчев също ми харесват, сега купувам и кашите "лека нощ" и смятам, че са хубави. Месните на Овко и Sunval са много гъсти и моят син не ги ядеше.

# 4
  • Мнения: 962
Пробвахме Ovko  не ни хареса,сега сме на HELLO  много ни харесват

# 5
  • Мнения: 8 505
Ганчев и Ам-Ам-купувах инцидентно,когато ми свършеха запасите от другите-не ги ядеше с кеф,но все пак вършеха работа.
ХИП-давеше се от тях,много гъсти и бяха Confused
Гербер и Нестле (особено супите на Нестле)-любимите и,хапваше ги с охота!
Семпер-не по-хубави от Гербер и Нестле,а по-скъпи.Купувах по-рядко от тях.
Фрутек-невероятни плодови пюрета,без или с минимум консерванти и трайност 24ч.Имат и хубави сокове,но дъщеря ми много рядко пиеше сокове.
Сънвал съм купувала само веднъж,повече не повторих-изключително безвкусни ми се сториха,дребната не глътна дори лъжица Stop

# 6
  • Мнения: 27 524
Ганчев и Ам-Ам-купувах инцидентно,когато ми свършеха запасите от другите-не ги ядеше с кеф,но все пак вършеха работа.
ХИП-давеше се от тях,много гъсти и бяха Confused
Гербер и Нестле (особено супите на Нестле)-любимите и,хапваше ги с охота!
Семпер-не по-хубави от Гербер и Нестле,а по-скъпи.Купувах по-рядко от тях.
Фрутек-невероятни плодови пюрета,без или с минимум консерванти и трайност 24ч.Имат и хубави сокове,но дъщеря ми много рядко пиеше сокове.
Сънвал съм купувала само веднъж,повече не повторих-изключително безвкусни ми се сториха,дребната не глътна дори лъжица Stop

Много хубав разбор, мерси  Hug Засега Нестле май са  Peace

# 7
  • Мнения: 765
 Само да добавя , че аз виждам разлика в качеството на "Нестле" и "Нестле - Алете" , като според мен вторите са значително по-добри  Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Само да добавя , че аз виждам разлика в качеството на "Нестле" и "Нестле - Алете" , като според мен вторите са значително по-добри  Peace

Тези Алет са ми голяма загадка - в Бг не ги срещнах в Хип и Метро, не знам къде ги има. В Белгия и Франция също не се продават.  Thinking

# 9
  • Мнения: 210
Ам-ам, Гербер и Сънвал са фаворити при нас - мести и зеленчукови.
Ганчев и Хипп - плодови и другите сигурно стават, но в повечето има ябълка от която сме алергични.
Семпер - много хубаво миришат, но са ни гъстички и не ги иска моя мъж Simple Smile
Сокове пием от всички фирми и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 765
Само да добавя , че аз виждам разлика в качеството на "Нестле" и "Нестле - Алете" , като според мен вторите са значително по-добри  Peace

Тези Алет са ми голяма загадка - в Бг не ги срещнах в Хип и Метро, не знам къде ги има. В Белгия и Франция също не се продават.  Thinking
Да  , не се продават в големите магазини и това е проблем и за мен . Има ги в по-малки магазини . Аз ги купувам от "бебе -маркет"-а в Иван Вазов . Малко по-скъпи са , нямам представа защо  Thinking , но наистина ми харесват повече . Има разнообразие . Казаха ми , че се произвеждат в Германия , но не съм обърнала внимание какво пише на бурканчето .

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 047
Ганчев и Ам- ам съм купувала предимно- цената им е достъпна, качеството ме задоволява. Плодовите на Ам- ам са невероятни, имат и хубави плодови закуски с грис, мюсли и бисквити май.
Хелоу ми станаха фаворити, откакто ги открих  newsm10. Също на приемлива за мен цена, но май само плодови имат. Мангото им е много вкусно.
Нестле и Хип съм купувала инцидентно, нищо съществено не мога да коментирам за тях.
Овко  Sick Някакви пилешки гърди бях взела наскоро... отврат.
Хаме също няколко пъти е яла плодови, нищо особено според мен не са. Ако не се лъжа, имаха едно с извара и плодове, което си заслужава ( ама дали беше тази марка  newsm78)

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Всеки си има вкус и мнение Simple SmileА моето се разминава много с авторката на темата WinkДетето ми винаги е яло рибните пюрета на Семпер с апетит, не съм усетила да са люти.За това са много фирмите разни хора, разни идеални.

# 13
  • Мнения: 7 640
Хело- страхотни са
Ганчев- доволна съм
Ам-Ам- доволна съм
Овко- гадост
Хип- не ми допадат

# 14
  • Мнения: 27 524
Всеки си има вкус и мнение Simple SmileА моето се разминава много с авторката на темата WinkДетето ми винаги е яло рибните пюрета на Семпер с апетит, не съм усетила да са люти.За това са много фирмите разни хора, разни идеални.

Е, не го приемай толкова лично, де  Hug Нали затова съм писала "Това са нашите впечатления, тези сме пробвали, споделете при вас как е. " Всеки си има мнение, ако исках да налагам моето, нямаше да пускам темата. Интересно ми е кой какво харесва и какво не, това е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт