От къде да купя подобна играчка?

  • 1 559
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 479
Мили мами,
искам за рожденния ден на моят син да му купя конче или слонче, което е на люлка, а като се махне люлката е на колелца. Има такава играчка на Чико, ето я: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=1322.
Преди време обаче съм виждала и на друга фирма такава играчка у мои познати. Предполагам, че като не е на Чико е по-евтина. Ще съм ви благодарна ако можете да ми кажете от къде мога да купя такова нещо. От София съм.

# 1
  • Мнения: 1 187
Подобна съм харесала в магазин "В света на детските стоки", мисля че така се казваше. В магазина на бул."Константин Величков" ги гледах преди 1 седмица и струваха около 25лв. Също и на Илиенци ги има, но там са около 35лв., малко по-скъпи, но са същите. 261uu

# 2
# 3
  • Мнения: 272
Видях такова конче в един бебешки магазин , който се намира в Лозенец на "Кръста"  струва 42лв.!!!
Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
има ги в "хит",не знам колко струваха.също така съм ги виждала и в едно малко магазинче в квартала(изток),марка "pilsan"-34lv

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Вчера купихме такова конче от Метро - има и слончета, струват 41,99лв.

# 6
  • Мнения: 3 479
Много ви благодаря. Най-удобно ми е да отида в Метро. Точно такова търсех, като в линка който ми е пуснала Шани.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: gal4e
Много ви благодаря. Най-удобно ми е да отида в Метро. Точно такова търсех, като в линка който ми е пуснала Шани.


Същите са и в Метро - успех с покупката, у нас кончето предизвика фурор Wink !

# 8
  • Мнения: 4 358
Цитат на: mam4e
Вчера купихме такова конче от Метро - има и слончета, струват 41,99лв.

Ние също купихме слонче на Оги, но за миналата Коледа. Цената му беше 25 лева, направо ме шашна с тези 42 лева Shocked

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: tedi_b
Цитат на: mam4e
Вчера купихме такова конче от Метро - има и слончета, струват 41,99лв.

Ние също купихме слонче на Оги, но за миналата Коледа. Цената му беше 25 лева, направо ме шашна с тези 42 лева Shocked


Толкоз Imp , при това даже нещо като промоция се води. А преди това обиколихме сумати магазини и нямаше никъде, а до Илиенци чак не ми се бъхтеше, та така...Но пък Мартин е изключително щастлив и си заслужава Wink .

# 10
  • Мнения: 4 358
Цитат на: mam4e
Но пък Мартин е изключително щастлив и си заслужава Wink .

Познато ми е  Grinning

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ние взехме такова слонче от Илиенци, всъщност преди пазара от един голям магазин, "Детски свят" или нещо такова, за 25лв. Кончетата бяха малко по-скъпи, около 30-32лв, не помня точно. Но това беше преди 2 месеца, сега може и да са си понадули цените покрай празниците. Бебока страшно се радва на придобивката  Grinning .

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
акоро гледах такива в детски магазин за играчки на "Ломско шосе" в Надежда

# 13
  • Мнения: 229
Виждала съм такива на Илиенци за около 30-32 лв.

Общи условия

Активация на акаунт