Къде има най-голямо разнообразие на пюрета?

  • 1 221
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 431
В кой детски /или не само/ магазин има най-голямо разнообразие на бебешки пюрета и естествено на сносни цени? В нашия квартал е много трудно да намериш повече от 3 вида пюрета, независимо на коя фирма са.  Ще ми се наложи "глобално" пазаруване и ще ми е от полза да споделите. Hug

# 1
  • Мнения: 7 640
Пинокио- Дружба- едва ли има храна, която да не са заредили.
Но за сметка  на цената  Mr. Green.
Кажи по-добре към какво си се насочила

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пюретата винаги съм ги купувала от Била. Имат разнообразие.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 017
аз купувам от едно квартално магазинче на кр село, а ти в кой кв си....обикновенно като има 2-3 детски магазинчета в квартала, се допълват...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 431
В Толстой, няма нито едно детско магазинче, да не говорим за 2-3  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 205
в слатина,магазина се казва детски свят,намира се на ул.теменуга,незнам кой номер но е нов блок на ъгала със слатинска,много евтино,на ганчев плодовите бяха 0.85 лв,а другите не помня,голямо разнообразие

# 6
  • Мнения: 4 428
Еми, аз пюретата ги купувам от едно магазинче в квартала. Там са най-евтини и има всички марки. Освен от там си ги купувам и от Хит. Там също има мисля всички марки и са само няколко стотинки отгоре от другото магазинче. Ако искаш подробности пиши Grinning

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 926
аз купувам от едно квартално магазинче на кр село, а ти в кой кв си....обикновенно като има 2-3 детски магазинчета в квартала, се допълват...
Можеш ли да кажеш къде е по-точно  bouquet
Аз купувам от Бебе -маркет в Иван Вазов и Била.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 017
Цитат
ще се пробвам да ти го обясня, че не знам номера на блока точно. значи ако идваш от към борово е точно до пазара от лявата му страна един мн дълъг блок, долу има всякакви магазини за дрехи, дом потреби, фото, ТСМ и въпросния магазин...

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fc79c1fab6112962435dfe66c9c4e3 … amp;Map20_22.y=16 - май това трябва да е блока...та е от страната не на ТСМ, а от другата....ама и аз едно обяснение направих не е истина....

самоцитирам се от една др тема...дано разбереш за кое става въпрос, ходя там главно заради сънвал и бебевита, които другаде не съм виждала иначе имат още хип, семплер, гербер, ганчев, ам-ам, овко, хаме, кинела соковете и може би изпускам някоя марка ...не знам в общи линии е това, на мен ми стига Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Цитат
ще се пробвам да ти го обясня, че не знам номера на блока точно. значи ако идваш от към борово е точно до пазара от лявата му страна един мн дълъг блок, долу има всякакви магазини за дрехи, дом потреби, фото, ТСМ и въпросния магазин...

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fc79c1fab6112962435dfe66c9c4e3 … amp;Map20_22.y=16 - май това трябва да е блока...та е от страната не на ТСМ, а от другата....ама и аз едно обяснение направих не е истина....

самоцитирам се от една др тема...дано разбереш за кое става въпрос, ходя там главно заради сънвал и бебевита, които другаде не съм виждала иначе имат още хип, семплер, гербер, ганчев, ам-ам, овко, хаме, кинела соковете и може би изпускам някоя марка ...не знам в общи линии е това, на мен ми стига Wink
магазинчето за което говориш енаистина много добре заредено
понякога има и промоция на някое пюре с изтичащ срок на годност

# 10
  • София
  • Мнения: 44 017
ха линка ми не работи май...сори...за промоциите не съм обръщала внимание....само все има на някакво пюре с яйца....други май не съм забелязвала Wink

# 11
  • Мнения: 7 640
аз не съм виждала пюрета с яйца Shocked- или не съм гледала

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз с яйца е съм виждала:)
взех на промоция някакъв боб на Сънвал

# 13
  • София
  • Мнения: 44 017
и аз с яйца е съм виждала:)
взех на промоция някакъв боб на Сънвал

e то баш беше при сънвала, ама не помня точно какво с яйце беше...но все му се изумявам и се чудя някой дали изобщо го купува....та затова си мисля, че е в промоция, че никой не го купува...;Р

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 926
Цитат
ще се пробвам да ти го обясня, че не знам номера на блока точно. значи ако идваш от към борово е точно до пазара от лявата му страна един мн дълъг блок, долу има всякакви магазини за дрехи, дом потреби, фото, ТСМ и въпросния магазин...

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fc79c1fab6112962435dfe66c9c4e3 … amp;Map20_22.y=16 - май това трябва да е блока...та е от страната не на ТСМ, а от другата....ама и аз едно обяснение направих не е истина....

самоцитирам се от една др тема...дано разбереш за кое става въпрос, ходя там главно заради сънвал и бебевита, които другаде не съм виждала иначе имат още хип, семплер, гербер, ганчев, ам-ам, овко, хаме, кинела соковете и може би изпускам някоя марка ...не знам в общи линии е това, на мен ми стига Wink
Благодаря  bouquet
Сега още не ми трябва, но ще се местим в Борово и е добре да го знам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт