Синът ми е във възсторг от филма "Колите"...

  • 2 376
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Исках просто да споделя, че вчера заведох синът ми (3г.3м) на кино да гледа филма "Колите" и много му хареса Grinning. Сега сме на тема играчки от МакДоналдс (разбира се, от детските менюта) със герои от филмчето. Тази нощ, даже като се събуди да ходи до тоалетната, ме пита къде му е количката "Светкавицата Маккуин"  Joy На мен също ми хареса - добре е направено. Интересно е за деца.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ха, и ние вчера го гледахме - първото кино на Бимбото. Голяма радост падна - той е тотално вманиачен на тема коли и беше направо очарован. първото нещо, което направихме след филма е да се сдобием с детско меню Макдоналдско. Ние сме фенове на камиончето Матю обаче Laughing
 Много ми хареса и на мен филмчето. Сега с нетърпение чакам следващия филм - "Човекът оркестър".

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Мойте и двамата го гледаха и много им хареса. Снощи специално ходихме на Макдоналдс за количките и си взехме 2. Хубаво направен филм.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По цял ден само то се върти на ДВД-то.Не ми дава да гледам телевизия в хола Tired

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.

# 5
  • Мнения: 1 756
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.
dajte originalno zaglawie da go drypna i az,Kolite li se kazwa i molq kavete ot kyde

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
И ние сме така,макар че е без превод.Страшно много го гледа. Peace

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.
dajte originalno zaglawie da go drypna i az,Kolite li se kazwa i molq kavete ot kyde

"Cars" със субтитри го имам. Сниман е от кино, но е доло горе с добро качество.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Искаме и ние! ИСкаме и ние!
Моля светнете ме откъде и как да си сваля тоз филм  Praynig

Влади също е страшен фен на колите (особено на джипа на баща си, моят не го признава, все едно,че е каручка  Crazy).Все ме дърпа да ходим навън и да седим в колата на баща му, да върти волана  Crazy Crazy

Тинка 79, къде се изгубихте?

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Искаме и ние! ИСкаме и ние!
Моля светнете ме откъде и как да си сваля тоз филм  Praynig

Влади също е страшен фен на колите (особено на джипа на баща си, моят не го признава, все едно,че е каручка  Crazy).Все ме дърпа да ходим навън и да седим в колата на баща му, да върти волана  Crazy Crazy

Тинка 79, къде се изгубихте?

Аз го тръпнах от торентите. А за субтитри проверетe сайта http://subs.unacs.bg/
Изгубихме се по разходки по цял ден обикаляме по улиците и най вече из Морската градина. Давид не мога да го задържа в къщи, полудява и все ме води на вратата да го вадя. А ако го изтърва отваря вратата и тръгва да се разхожда сам.  Shocked

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
A можеш ли дадеш линк за теглене на филмчето?  Laughing

# 11
  • Мнения: 294
Много се радвам, че може да се свали на DVD. Моля, и аз да ми кажете как и от къде да го сваля. Малкия ще изпадне в еуфория Party  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 164
И аз да се включа като майка на малко фенче на де що има колела Laughing за това филмче ми  подшушна една приятелка преди ден, но идея си нямах, че е толкова популярно и , че мъниците са луднали по него.ще се възползвам от услугите на нета Crazy дано на малчо му хареса, аи до Макдоналдс ще трябва да се ходи ooooh! Grinning

а някой ще ми каже ли, колко са колите които се предлагат в Макдоналдс и има ли избор?? до кога ще е тази промоция??
Благодаря.

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 14:58 от Бимба

# 13
  • Мнения: 8 917
Исках просто да споделя, че вчера заведох синът ми (3г.3м) на кино да гледа филма "Колите" и много му хареса Grinning. Сега сме на тема играчки от МакДоналдс (разбира се, от детските менюта) със герои от филмчето. Тази нощ, даже като се събуди да ходи до тоалетната, ме пита къде му е количката "Светкавицата Маккуин"  Joy На мен също ми хареса - добре е направено. Интересно е за деца.

Гери не му обърна особено внимание, освен да бръмка, но пък ние с татето си го изгледахме с удоволствие Mr. Green

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много се радвам, че може да се свали на DVD. Моля, и аз да ми кажете как и от къде да го сваля. Малкия ще изпадне в еуфория Party  bouquet

Мисля че го няма още на DVD. Или поне в BG. Има го само на 2 CD-та снимано е с камера от кино и има грешка на 1 диск, но все е нещо. За сега филма се пуска само по кината. Проверих няколко видеотеки и там ми казаха, че още го нямало на DVD. Ако някой го е намерил от нета на DVD да казва. И ако е със субтитри ще е супер.

Дайте повече инфо за тези коли от Макдоналдс. В детското меню ли са и какво представляват колите, здрави ли изглеждат, с герои от филмчето ли са и т.н.??????

Общи условия

Активация на акаунт