Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мили мами, помагайте ми с идеи, моля!
От събота(12.08) за 10 дена ще ни гостуват сестра ми и племенничката ми, която е на 6 год.
Ще ми се да направя стройна програма със забавления за този период- детски кътове, куклен театър, триизмерното кино(дали е добра идея? newsm78)
Въпросът ми е има ли някакъв справочник, който да дава информация за детските атракциони всяка седмица(нещо от рода на Програмата, но за деца)
Че каката каквато е, още на втория ден ще каже,че й е скучно и ще омрънка  Confused
Пък и за Малечко-Палечко да е разнообразно.

И още един въпрос имам- знаете ли детски кътове, които да са навън (с колички, пързалки и т.н.,), където да има каки,които да се занимават с децата, пък мамите да се ослушват и да пият кафе покрай тях  Mr. Green? Говоря за района на Лозенец, Борово, Красно село, Павлово ,Бояна(пък може и по-надалеч, щом е за идеята). Бяхме в подобен кът в Дървеница (не му знам името), имаше и двор, и стая, с каки, беше му забавно на Влади, а аз успях да се видя с приятелка.
Извинявам се, за подрбоните въпроси!
Благодаря предварително!

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 5 877
Има детска "Програмата", да - в детските клубове може да се вземе, както и в Софияленд.
Детски клуб с градина и какички е например "Ментов носорог".

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря!
Ориентирах се!

Общи условия

Активация на акаунт