Без коментар

  • 3 008
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
http://dnes.dir.bg/2006/08/07/news516798.html

Какво толкова е сторила невинната душичка, та да се отнесат така с нея?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
 Shocked Връзвано за краката ? ? ? С увредени вътрешности ? ? ? Shocked
Е, къде са сега привържениците на идеята, че детето избира родителите си? Shocked

# 2
  • Мнения: 476
Аз не мога да гледам и чета за такива неща. Чувствам гняв, мъка, безсилие, стяга ме гърлото... ужас.  Всеки път плача, като видя такова нещо. Много се промених откакто имам дете.

# 3
  • Мнения: 4 371
За съжаление в един от домовете, в който ходим, има детенце с подобен случай.
Не знам какво да кажа за такива хора. Не бих посегнала на човешко същество, освен ако не заплашва живота ми или на близките ми, а какво остава да посегна на дете?!
Но изроди всякакви. За убиване са тези.
Милото  cry

# 4
# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Във всички епохи на човешкото развитие, и днес има психически болни хора, чиито действия са необясними.

Защо обаче публикувате точно в този форум такива статии?! Като цяло ужасиите в Бг не ви ли стигат?

# 6
  • В офиса
  • Мнения: 3 994
Не е само, сестричето му също е в болница - http://dnes.dir.bg/2006/07/08/news397758.html

Не само трябва да им се вземат децата, а и да се осъдят! Нямам думи!

ИнаДот, а кой е подходящият форум?
Хич не ми дреме кой ква далавера е врътнал, или кого е из*укал, но когато става въпрос за живота на деца, просто нямаме право да си заравяме главата в пясъка.
Да, винаги има психично болни хора, но защо у нас тези със зверствата са основно цигани!

Дуци, според теб Движението може ли нещо да направи?
Или фондация Деца без сълзи (додо къде се изгуби)?

# 7
  • Мнения: 928
Ужас, на година и пет месеца  Cry

# 8
  • Мнения: 6 315
Изроди абсолютни. Какво друго може да се каже?! Това са ненормални хора.

Дано детенцето оздравее и си намери добър осиновител, който много да го обича.  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 063
Ние плачем в къщи, че загубихме две душички, а тия си трепят децата, ей така... Едва чета статията.

# 10
# 11
  • Мнения: 495
изроди #2gunfire
още като го бяха давали по тв, се разстроих
сериозно си мисля някой ден с мъжа ми да си осиновим едно детенце, даже сме го коментирали...

# 12
  • Мнения: 7 474
Доколкото си спомням това не е първи случай в това семейство -държавата пак спи  Cry Cry Cry

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И защо като се е случил първият инцидент, не са им отнели правата за по-малкото дете  Cry
Много се разстроих, горките деца, какви травми ще носят със себе си, дай боже да оцелеят.

# 14
  • Мнения: 6 417
Циганска му работа. Дано никога повече не ги видят.

Общи условия

Активация на акаунт