Иска да си тръгнеме с детето

  • 7 104
  • 90
  •   1
Отговори
Преди малко след като се скарахме той излезе за малко върна се,аз реших че му е минал яда тръгнах към него с надежда да ме прегърне и да ми каже колко ме обича,но вместо това той ми каза че досега мислил и решил,че иска аз и детото да си тръгнем като се върнел нас да ни няма иначе не отговарял за постъпките си.Като ме поглеждал всеки път и му идвало да ме удари-толкова много ме мразел.Истината е че няма къде да отида,няма с кого дори да поговоря за това освен с вас.Аз много го обичам не знам дали ще мога да живея без него,заедно сме от около 6г. и почти не сме живели разделени оттогава.Детето много го обича свикнало с присъствието му.Чувствам се толкова безпомощтна и самотна.Не знам какво да правя.Страх ме е като се прибере да не ни нарани,знам че е способен на това,на мен ми е посягал.Знам че ще се държи гадно с мен и ще ме обижда и унижава винаги го прави като изпадне в подобно състояние.Така ми се иска да изтрия днешния ден от живота си и всичко да продължи по старо му.Само него и детето обичам.До сега единствено на него разчитах за всичко не искам да го загубя,не искам и да го мразя.Какво да правя?Как да постъпя?Как да се държа с него като се прибере?Защо така ме наранява според вас?Спрял е да ме обича и уважава това е ясното за сега.Какво да направя,за да не ме боли толкова много?

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
ами ако съм на твое място.... на момента бих си тръгнала.
Толкова мъже има които ще ме уважават.
така ,че смелости си оправи живота.
Хич да не ти пука Peace Peace Peace

# 2
  • Мнения: 46 508
Не бих останала при такъв човек  Confused
Успех, съжалявам, че минаваш през това  Confused

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Нямаш работа при човек, който не те обича и уважава. Помисли внимателно, наистина ли няма при кого да отидеш?

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Извинявай, ама да си тръгне той. Вие сте двама, той-един, при това тоя, дето иска да е сам.  Crossing Arms що Вие да изтеглите цялата помия на гърба си? Да си ходи, да си намери някой да му пере чорапите, да е тих и пр и пр. Ай сиктир, пожелавам ти сила, но не вярвам, че нещата могат да бъдат както преди.  Peace  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 288
много съжалявам за това, което ти се случва. според мен колкото и да ти е тежко, трябва да надделее самоуважението и да си тръгнеш.
обичаш го- този мъж в момента или спомена за милия мъж от едно време.
не може да ти казва ей така да си тръгнете с детето, да трепериш като се върне, да ти посегне  Naughty абсолютно недопустимо поведение според мен. сама казваш, че не те обича.
не се унижавай. ще ти е много трудно, но си тръгни.
винаги има приятели, роднини, хора, при които да отидеш. ако те е страх, че ще ти посегне наистина като се върне, викни някой при теб, да не си сама.
стискам палци и ти пожелавам кураж. сега ти се струва празна приказка, но има толкова много мъже, които вместо да те унижават, ще те обичат. а и детето не трябва да е свидетел на такова отношение към майка му. утре ще попие този модел и ще започне да го прилага в живота си.
кураж!   bouquet

# 6
За съжаление минах през нещо подобно, но не в толкова драстична форма. Бях отчаяна до краен предел, защото щеше да ми е много трудно да се разделим. Все пак бях готова да си тръгна, но реших да дам последен шанс на семейството заради детето и това, което имахме. Стана с много разговори и нерви.
Сега сме сравнително спокойно, но аз съм все на тръни.
За съжаление в нашия случай май беше намесена жена. От два месеца не работят заедно и нещата са чувствително по-добре.
Горе главата и не унивай. Изход има, въпреки че аз се чувствах в пълна безизходица. Желая ти сила и дано се помирите.

# 7
  • Мнения: 593
Бягай, колкото се може по-далеч от него! Вземи си и детето.
Аз ако бях на твое място, щях да му отнема правото да вижда детето чрез съда! Малко съм мръсничка, ама тоя тип е направо за  #2gunfire !!!
Абе ти мазохистка ли си? Той те бие - ти ще го обичаш  #Crazy  Неееее...не вярвам... не го обичаш, ами си свикнала с него. Ама да знаеш - можеш и без него, и ще си по-добре. Съмнявам се, че тоя тип ти е напълнил главата с комплекси, за да те кара да си мислиш, че без него си кръгла нула. Това, разбира се, са си само мои предположения... обаче не мисля, че си истински щастлива с него.
Върви си, докато си млада. Пожелавам ти да срещнеш мъж, който ще те уважава и ще се отнася човешки към теб (да знаеш, че има и такива мъже!)
Всичко хубаво!  Hug

# 8
  • Мнения: 614
Kураж мила.

# 9
  • Мнения: 7 640
много силни думи, мисля, че говори обмисляни неща, събери кураж и започни отново!

# 10
  • Мнения: 7 474
Щом те гонят бягай, ако има къде! Tired

# 11
  • Мнения: 593
Само искам да добавя, че едно решение за раздяла не се взема от днес за утре.

# 12
  • Мнения: 2 495
Охх, да гони теб-добре, но да не иска и детето...това вече е сериозно Rolling Eyes.Каквато и да предприемеш оттук нататък, ти пожелавам успех Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 783
Помисили за малката душица, чийто характер и мироглед ще се оформя растейки с един тираничен и доминиращ баща и една тъжна, унизена и потисната майка. Помисли какво ще правиш ако един ден ударите вместо към теб се насочат към детенцето ти. Искаш ли да чакаш и с треперещо сърце да се надяваш, че няма да се случи. Не може да има щастливо детство в разбито семейство. Бъди смела и направи живота си такъв, какъвто си го представяш, че трябва да бъде. Погледни се в огледалото и помисли колко струваш, какво заслужаваш и си го вземи!
Бъди много смела и много щастлива!!!
Дай шанс на детето да обича  баща си без спомените за агонията на съвместния ви живот.

# 14
  • Мнения: 3 394
какво толкова е станало,че така сте се изпокарали???
Ако му е навик да те бие, извинявай, но защо ще му лазиш в краката?

Общи условия

Активация на акаунт