Как заварих моите мъже тази сутрин...

  • 829
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 348
Да ви кажа как заварих таткото и дребоса тази сутрин ... взели тигана, дребния седнал вътре, а татито го сурка по пода, като с шейна...паднах да се хиля  Joy

# 1
  • Мнения: 4 668
Дааа ... татковците са гении просто , когато става въпрос да се измислят такива игри  Laughing
Моите го правят това , ама с леген , защото ако ми пипнат тиганите на Тефал ще има бой Twisted Evil
Сега новият хит в къщи е бой с възглавници ...

# 2
  • Мнения: 6 472
Мммм дааа имат доста оригинални идеи Joy Joy Joy
При нас най- смешно ми стана, като заварих голямата ми щерка да виси на закачалката в коридора hahaha Беше си облякла якето да тръгва на училище, а закачалката му е от външната страна и баща и от нямане на друга работа я беше закачил и детето си висеше мног щастливо Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 257
При нас най- смешно ми стана, като заварих голямата ми щерка да виси на закачалката в коридора hahaha Беше си облякла якето да тръгва на училище, а закачалката му е от външната страна и баща и от нямане на друга работа я беше закачил и детето си висеше мног щастливо Mr. Green

 rotfImbo   newsm62   Joy  Това направо ме разби  hahaha

# 4
  • Мнения: 8 917
Да ви кажа как заварих таткото и дребоса тази сутрин ... взели тигана, дребния седнал вътре, а татито го сурка по пода, като с шейна...паднах да се хиля  Joy

 smile3532 newsm62 Готинооооооо Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 886
абе добре сте вие а те мойте се замерят със сутиените  малкия му вика татииии айде да си менкаме на мама бомбите и после никъде не мога да си открия сутиенааа #Cussing out #2gunfire newsm78 #Crazy  имат го за гутбулна топка #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт