Откъде голяма, плажна чанта?

  • 2 463
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Нещо не мога да намеря голяма плажна чанта, която да събира доста. А ако може и да е намалена  Mr. Green  Някой да е виждал някъде? Ще съм ви благодарна, ако споделите.

# 1
  • Мнения: 7 474
На Илиенци е пълно с плажни чанти от 5 до 15 лв.!

# 2
  • Мнения: 282
От Илиенци си взех моята и съм много доволна-моята е най-големия размер,но не мога да ти я пусна за да я видиш. Embarassed

# 3
  • Мнения: 731
В магазина на "Триумф" на бул. "Гоце Делчев" срещу пазара "Красно село" има хубави, големи и нескъпи плажни чанти.

# 4
  • Мнения: 46 434
Влюбена съм в тази чанта: ТСМ. 5 лв.  Mr. Green
Ето я, малко е измачкана, но сега я извадих, още не сме ходили на море  Grinning

# 5
  • Мнения: 581
В някои от магазините по левче има огромни плажни чанти със яки дръжки и са 5 - 8 лева.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 790
Влюбена съм в тази чанта: ТСМ. 5 лв.  Mr. Green
Ето я, малко е измачкана, но сега я извадих, още не сме ходили на море  Grinning

Я сподели откъде я купи?  Hug

# 7
  • Мнения: 5 255
Днес в BILLA забелязах че има, но не погледнах за цена.

# 8
  • Мнения: 46 434
Я сподели откъде я купи?  Hug

Взех я от склада в Хаджи Димитър, но предполагам я има и в другите  Peace
Пропуснах да пише, че материята е много здрава и качествена, като твърд, промазан плат и отвън и отвътре подплатата  Grinning

# 9
  • Мнения: 5 790
Я сподели откъде я купи?  Hug

Взех я от склада в Хаджи Димитър, но предполагам я има и в другите  Peace
Пропуснах да пише, че материята е много здрава и качествена, като твърд, промазан плат и отвън и отвътре подплатата  Grinning

Благодаря, ще го посетя още утре.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 717
Взех си подобна на чантата на Никол от Пикадили. Предполагам, че по по-големите магазини има.

# 11
  • Мнения: 2 495
Да, в Била има такива плажни чанти но и аз не се сещам за цената им.Също така има промоция-3 Cappy-та Грейпфрут+голяма плажна чанта за 5.37 лв.Аз си взех и съм много доволна Hug

# 12
  • Мнения: 2 323
На Габол са доста големи чантите, има толкова много - някои много обемни, други по- семпли...разгледай. При нас в Стил99 има чанти Габол

# 13
  • Мнения: 5 790
Да, в Била има такива плажни чанти но и аз не се сещам за цената им.Също така има промоция-3 Cappy-та Грейпфрут+голяма плажна чанта за 5.37 лв.Аз си взех и съм много доволна Hug

В коя Била е тази промоция? Защото в Била - Славия ме изгледаха като извънземно. Имат друга промоция - с продукти на Шфарцкопф, ама за Капи нищо не знаеха.

# 14
  • Мнения: 2 495
В коя Била е тази промоция? Защото в Била - Славия ме изгледаха като извънземно. Имат друга промоция - с продукти на Шфарцкопф, ама за Капи нищо не знаеха.
...Стара Загора
Май не ти върши работа нали?

Общи условия

Активация на акаунт