Има ли мами возещи бебета или деца в Stokke Xplory

  • 1 799
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 306
Та това ми се иска да знам - ако има някоя от нас, ползваща това возило за малкото си човече, ще моля да сподели опит и впечатления?
Много съм заинтригувана от модела, четох отзиви, ама друго си е от първа ръка.

# 1
  • Мнения: 649
и аз искам да знам   Rolling Eyes ама явно няма... или не пишат във форума

на мен пък тази количка не ми харесва и даже много неудобна ми изглежда  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 425
Аз много се бях навила за тази количка, но ми казаха, че сервиз в Швейцария няма и ако се развали нещо, ще трябва да я изпращат до незнам къде си и затова се отказах.

# 3
  • Мнения: 5 183
Та това ми се иска да знам - ако има някоя от нас, ползваща това возило за малкото си човече, ще моля да сподели опит и впечатления?

А ти защо искаш да знаеш?  newsm78  Wink
Да не би нещо да ни спестяваш?  Thinking Hug Heart Eyes

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и на мен не ми е на сьрцето щокито Rolling Eyes...много ми е ра3движена, а когато сложих малкото вьтре да я пробваме хич не му беше удобно...е, то е и до нявик от толкова високо да гледаш Grinning.....

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Кате имам една позната дето има такава коли4ка ама не е особено доволна. НеЩо каза,4е не и била много удобна  Thinking

# 6
  • Мнения: 11 306
Значи си остава една голяма гъзария.
Ще си карам със старата. Като му дойде времето.
Засега не спестявам нищо  Laughing  Wink

# 7
  • Мнения: X
Да, и на мен ми се струва голямо изхвърляне тая количка. Да приемем че е удобна за бебетата, ама за майката е абсолютно непрактична. За тази цена аз бих искала повече удобство и екстри. Не бих си я купила за нищо на света.
За мен това е един скъп моден аксесоар и толкoва.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
аз мога да се похваля, че вече я имам! Във възторг съм от нея! Изключително удобна е както за майката, така и за бебчето, според мен! Гумите обират много добре всички луфтове и вибрации! Ползвам я вече близо месец и нямам никакви забележки! Единственото нещо, което ме притесняваше в началото бе злобните коментари, които се налага да чувам по улиците като излизаме на разходка. Ама какво да се прави, вече ги пропускам през ушите си! Не се интересувам наистина! Peace

# 9
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Embarassed Това ли е последния крясък на модата в раздел "детски колички"Embarassed ? Ние отдавна сме без количка и аз съвсем не съм ги чувала... Embarassed Embarassed

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 539
Аз дали виждам правилно, че тази количка няма мрежа за багаж?

# 11
  • Мнения: 11 306
LaDiDa, я разкажи повече за количката!  Praynig
Ти си бебешката вана ли я имаш или само с нормалната седалка?
Янтра, количката има торба за пазар, която се слага отдолу на плота и се връзва нагоре по рамката.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Янтра, количката има торба за пазар, която се слага отдолу на плота и се връзва нагоре по рамката.
да, има си една много готина мрежичка, която става доста голяма, когато се разгъне, в смисъл, че колкото побира една нормална кошница за количка си побира и тази мрежа (ама как го обясних само, ще се разстрелям! #2gunfire)
Ето я самата количка (въпросната мрежа на снимката е прибрана-намира се върху предните две гуми:

Нямам зимен кош, тъй като бебчето ми е пролетно, коша за използва до 6-месечна възраст така че няма да ми е необходим! Какво повече да кажа за нея: на мен ми е адски удобна, много е стабилна и маневрена! Истинско удоволстие ми доставя да излизам на разходка с нея, защото не се изморявам най-вече като я бутам (дръжката й се регулира в дълбочина и височина)! Тук пишете само мами, които живеете в чужбина и не сте се сблъсквали скоро с българската действителност, предполагам! Улиците тук са лунен пейзаж! Просто като се излиза с количка с малки гуми си е истинско приключение- а за горките бебчовци да не говорим! Та аз след една такава количка с малки гуми с тази се чувствам просто супер! Бебка предполагам и тя!  Самата количка в инструкциите за екплоатация я дават да се използва от 6 месечна възраст (ако е без зимния кош) до 4 годишна възраст (в което аз лично се съмнявам де, че ще стоим в количка толкова големи Mr. Green) Аз специално сложих бебка в нея на 4 месеца и според мен си се чувства ОК вътре.  Хубавото също така е , че столчето може да се върти: както срещу майката така и на обратно! Височината също може да се регулира. Така например като поотрасне малко и сме някъде навън, количката става на стол за хранене и ще я нагласям според височината на масата, където евентуално ще хапваме  newsm03! Абе, с две думи- супер е! Много съм щастлива, че я имам! Hug Peace
Ами...друго какво да кажа за нея  newsm78 ...не се сещам... newsm78 newsm78

# 13
molia kajete mi kak da si kupia stokke opitah da a pora4am po neta no mi otkazaha

# 14
  • Мнения: 2 825
Ето тук можете да видите защо тази количка е по-добра от другите .... най-много ме кефи първата причина  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт