Термометър

  • 948
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Какъв термометър(за базална температура)бихте ми препоръчали за бебчо?Защото купих на Бертони,но на мен ми мери 36,4t.Няма значение цената,стига да е надежден!

# 1
  • Мнения: 3 663
Нормален живачен термометър

# 2
# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Обикновен живачен.

# 4
  • Мнения: 1 568
Аз купих от Технополис електронен термометър TAURUS - испански за 60.00лв. Мери температурата за 1 сек, става както за ухо, така и при допир само /например на челцето/, накрайника е водоустойчив и става за мерене на т на вода, храна, мляко и т.н. Освен това мери и стайна температура. Има две години гаранция. Мери абсолютно точно. Подобни, но на по-известни марки са над 100 лева.
Успех в избора!

# 5
  • Мнения: 4 915
Педиатричен - на Chicco. Струва 6-7 лв.

# 6
  • Мнения: X
Цитат на: Free Soul
Педиатричен - на Chicco. Струва 6-7 лв.

И аз така.

# 7
  • Мнения: 1 502
Аз ползвах дигитален термометър. Много съм дволна.

# 8
  • Мнения: 1 581
Ние си купихме дигитален на Чико, дето измерва на главата за секунди, но ако я измериш 5 пъти и петте показва различно  Rolling Eyes Не ти го препоръчвам, а и струва над 100лв.
Тези за в ухото са най-добри, но пак са скъпи.

Ползвахме термометър биберон, бях много доволна. Купих за около 15лв. А сега вече мерим температурата с обикновен дигитален термометър под мишничката.

Веднъж счупихме живачен термометър и брах голям страх, ръсихме със сяра и не знам какво. То май не е толкова опасно, но не ти препоръчвам живачен термометър.

Общи условия

Активация на акаунт