Течни кристали за коса

  • 23 642
  • 88
  •   1
Отговори
Здравейте!Бих искала да ми препоръчате течни кристали за коса,както и ако може да ме ориентирате за цените им.Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 616
Аз използвам течните кристали на BioPharma - 100 ml струват около 9-10 лева (не помня точно, защото отдавна ги купувах). Доволна съм и страшно икономични - стигат ми за повече от година.

# 2
  • Мнения: 5 313
Аз използвам течните кристали на BioPharma - 100 ml струват около 9-10 лева (не помня точно, защото отдавна ги купувах). Доволна съм и страшно икономични - стигат ми за повече от година.
И аз използвам същите,но 30 мл.,цена 5-6 лева.

# 3
  • Мнения: 2 936
аз ползвам на STRUTURA-100мл. към 20лв.

# 4
Благодаря за бързите отговори  Hug Ще изчакам и други мами да се включат в темата,за да направя своя избор  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 27 524
Аз използвам течните кристали на BioPharma - 100 ml струват около 9-10 лева (не помня точно, защото отдавна ги купувах). Доволна съм и страшно икономични - стигат ми за повече от година.

Това е и моето включване  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 377
Bio Pharma - 30 мл. - 5 лв. и след това на  L'Oreal Techni.Art - 18лв. Честно казано L'Oreal съм ги ползвала веднъж и още не мога да направя разликата / освен цената Grinning /  

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
А освен да овлажняват косата, имат ли някакви други полезни свойства?

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Косата става лъскава и мека.Аз също ползвам на биофарма и съм много доволна Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
А освен да овлажняват косата, имат ли някакви други полезни свойства?

Да ти кажа честно, май точната дума не е овлажнявам. Това е силиконов продукт, който затваря борчето на косъма, прави я лъскава, защото само затвореното борче може да отразява светлината. Косата не се заплита, пак по тази причина. Лесно се реши, стои мека и танцуваща.

# 10
  • Мнения: 200
Косата лесно се реши и не се наелектизира.
И аз ползвам на BioPharma. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
А освен да овлажняват косата, имат ли някакви други полезни свойства?

Да ти кажа честно, май точната дума не е овлажнявам. Това е силиконов продукт, който затваря борчето на косъма, прави я лъскава, защото само затвореното борче може да отразява светлината. Косата не се заплита, пак по тази причина. Лесно се реши, стои мека и танцуваща.
Ееееееее, Блонди....евала за епитетите  bouquet Това с танцуващата коса ме изкефи. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 616
А освен да овлажняват косата, имат ли някакви други полезни свойства?

Освен всичко, което са изброили момичетата, при мен кристалите имат още едно много полезно качество - косата ми почти не цъфти. Преди да ползвам течни кристали задължително трябваше да ходя на фризьор всеки месец за махане на нацъфтели краища, докато сега го правя на 3-4 месеца и пак няма много за махане. Освен това съм чела, че кристалите предпазват косата от агресивното действие на пресата и сешоара.

# 13
# 14
  • Мнения: 7 186
И аз съм с Биофарма. Доволна съм. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт