Кое да избера Eucerin 40 SPF spray или Nivea 50+ SPF мляко?

  • 1 103
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Това ми е въпроса - чудя се кое да бъде. Като цена Нивея е 16лв. за 150мл., а Юсерин е спрей 200мл., цената около 26лв. Досега ползвахме крема на РОК 40 фактор, доволна съм, но искам нещо друго да пробвам. Почти съм решила да взема Нивея, но се колебая. Помогнете с отзиви, моля. Ще съм благодарна. Hug
 

# 1
  • Мнения: 5 790
Не съм ползвала точно този продукт на Юсерин, но съм изключително доволна от другите им продукти, предимно медицинската козметика. Бих предпочела него пред Нивеата.

# 2
  • Мнения: 391
И аз съм много доволна от продуктите на Eucerin. И двете марки ги произвежда една и съща компания - Beiersdorf, Eucerin им е медицинската козметика, а Nivea - масовата. На детето съм взела детския Eucerin 25 SPF, а за мен - крема за лице същия фактор, но за възрастни.

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 21:03 от Мишленце

# 3
  • Мнения: 1 187
Аз съм много доволна от Нивеята 50-ти фактор.Лесно се разнася и не оствя мазни следи.  Peace Спрей не бих ползвала за бебка.

# 4
  • Мнения: 8 505
Между двете-определено Юсерин-а.Иначе отдавна съм се доверила на Дейлонг.

# 5
  • Мнения: 99
Не ползвам нито едната от двете марки, но на твое място категорично бих избрала Eucerin. Nivea, извини ме, но е козметика за третия свят...Където и да ползвате слънцезащита, весело изкарване! Simple Smile
п.с. Не забравяй да погледнеш срока на годност. И по-добре пазарувай от аптека.

Общи условия

Активация на акаунт