За какво си говорят жените?

  • 8 458
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Дано да ми повярвате, обаче докато мислех да пусна темата tania76 ме изпревари. Исках да полюбопитствам за какво си говорят две-три жени когато се съберат на кафе без да има мъж около тях.
Е на tania76 е любопитно пък обратното, какво си говорят мъжете без женско присъствие.
С интерес чета мненията на tania76 макар че сме две противоположности(по мое мнение), тя е по-либерална, аз пък обратно, но сега стигаме до общ въпрос с обратни знаци.
Поздравления за tania76. Дано получим искрени отговори!

# 1
  • Мнения: 328
Не смятам,че има голяма разлика в това какво си говорят мъжете и жените.
Много зависи дали съм с колежки,приятелки(от различни периоди на живота ми),просто познати.Говорим за всичко-за семейството ,за децата,мъжете,за готвене,за мода,за пари,за секс,даже и за коли ако щеш...........и всичко което се сетиш.Форумът е "жив" пример.

# 2
  • Мнения: 2 716
За мъже! Мъже в работата, в къщи, готвещи мъже, правещи секс мъже, чужди мъже, ..... и за момчета  Naughty

# 3
  • Мнения: 100
За мъже! Мъже в работата, в къщи, готвещи мъже, правещи секс мъже, чужди мъже, ..... и за момчета  Naughty

 "правещи секс мъже, чужди мъже," разкажи по-подробно? Моля те?

# 4
  • Мнения: 2 716
Когато говорим за готвене, обикновено подиграваме или хвалим готвенето на мъжа си. Когато за секс - еее, то е ясно, че за мъже...без тях какъв секс? Не че не може, но темата е табу!

# 5
  • Мнения: 494
Дано да ми повярвате, обаче докато мислех да пусна темата tania76 ме изпревари. Исках да полюбопитствам за какво си говорят две-три жени когато се съберат на кафе без да има мъж около тях.
Е на tania76 е любопитно пък обратното, какво си говорят мъжете без женско присъствие.
С интерес чета мненията на tania76 макар че сме две противоположности(по мое мнение), тя е по-либерална, аз пък обратно, но сега стигаме до общ въпрос с обратни знаци.
Поздравления за tania76. Дано получим искрени отговори!

Шесто чуство нали се сещаш? Laughing

# 6
  • Мнения: 494
За мъже! Мъже в работата, в къщи, готвещи мъже, правещи секс мъже, чужди мъже, ..... и за момчета  Naughty

А във връзка с темата ,определено май най- вече за мъже и после завсички останали битовизми.Ех ,мъже ,мъже ....  love001 smile3508

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
С различни жени за различни неща, което включва абсолютно всичко, което ме/ги вълнува в момента. Имам само една-две приятелки, с които задълбаваме на тема мъже и секс.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Категорично не разговарям за секс  Stop Правя го рядко, само с 1-2 приятелки. Естествено, сексът присъства в много от разговорите ми, но по един друг начин, не буквално  Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
Говорим си на всякакви теми.

# 10
  • Мнения: 3 569
Не изцяло, но предимно за мъже си говорят.

# 11
  • Мнения: 1 451
Не изцяло, но предимно за мъже си говорят.

Ми то ще е скучно все едно и също да предъвквате Wink
Моя опит от детските площадки пък показва, че предимно за деца си говорите като се съберете Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 299
Ние не си говорим за мъже Mr. Green Има и други по-важни неща на тоз свят. Flutter

Когато сме със съфорумките(всеки ден), основно говорим за форума(темите), и децата. Мъжете някак остават на заден план.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Моя опит от детските площадки пък показва, че предимно за деца си говорите като се съберете Simple Smile

Да, децата се очертават като водеща тема, още повече ако са на близка възраст  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 495
И аз като Naty.Имам една приятелка и като се събера с нея си говорим за работа, за лекции, за изпити;имам и друга, с която си говорим за красота, за готвене, а имам и такава с която си говорим за мъже...въпреки че ако трябва да съм честна, не обичам да говоря за секс и мъже с жени.Предпочитам да говоря с мъжете по тоя въпрос.Интересува ме все пак тяхното мнение Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт