качествено колело за 5-годишно?

  • 1 297
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 898
здравейте!скоро си имам рожденничка,и за пореден път ще купуваме колело Wink,вече имаме 2 колела с помощни колела,но от тези масовите,със спайдърмен,които тотално се разбиват за едно лято каране Tired
сега искам да взема хубаво ,качествено колело,българско или и аз не знам какво точно,но и нямам  възможност много да обикалям заради бебето,(а пък таткото ни е все на работа),така че ако знаете къде продават хубави колела,за 5-6 годишно дете,както и какви призблизително с цените-казвайте! Hug

# 1
  • Мнения: 415
Има голям избор на колела в един магазин на края на ул. "Каймакчалан" - до бул. "Ситняково".
Цените - около 100лв и нагоре ....  Има каски, наколенки и налакътници, а и правят ремонт на велосипеди на място.

# 2
  • Мнения: 47 898
  bouquet
дори ми е наблизо Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
На Дияна миналата година купих от българските на Робифир, доволна съм. Цената беше 70лв.
Тук бях писала адреси на магазини и складове - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85460.msg1568929#msg1568929

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
С две ръце гласувам за " Дино". Това са италиански велосипеди, ако ги няма в магазина на " Каймакчалан" пиши на лични да ти дам координатите на склада. Няма да съжаляваш ако вземеш от тях.После се похвали. Модели " Дино" можеш да разгледаш на www.dinobikes.com. Особенно за момичетата са много сладки.

# 5
  • Мнения: 47 898
благодаря ви!  bouquetоще не сме купили,но ще се похваля непременно!омръзна ми от разпадащи се колела,ама разбрах че трябвало и да е розово(естествено Wink),та ще погледнем и дино и робифир какво предлагат

Общи условия

Активация на акаунт