ДъРЗОСТ И КРАСОТА

  • 4 828
  • 92
  •   1
Отговори
абе като говорите за разни филмчета я кажете нещто и за    ДЪРЗОСТ И КРАСОТА                             

# 1
# 2
# 3
ДАЛИ ИМА ОЩТЕ ХОРА ДЕТО ГО ГЛЕДАТ  newsm78     МОМИЧЕТА ПИТАМ ЗАЩТОТО АЗ ГО ГЛЕДАМ   ЗАПОЧНАХ ПО ПРЕНУДА ЗАРАДИ ДЯДОМИ И СЕГА СЕ ЗАРЕБИХ  Е ГЛЕДАМ ЕДНА СЕРИЯ В СЕДМИЦАТА  ТОЕ ДОСТАТЪЧНО  33uu

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 11:01 от LUDI ZA VRAZVANE

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз го гледам, но през 5-6 серии, че не винаги съм вкъщи, когато го дават.Нещо ново да е станало. Оная, която беше бременна от Рич, пометна ли? Гледах точно до там, когато Стефани й даде някакво хапче.

# 5
  • София
  • Мнения: 344
ДАЛИ ИМА ОЩТЕ ХОРА ДЕТО ГО ГЛЕДАТ  newsm78
Да гледам го, обикновено сутрин (приготвяйки закуски и други за семейството).Ами харесва ми.

# 6
  • София
  • Мнения: 344
Аз го гледам, но през 5-6 серии, че не винаги съм вкъщи, когато го дават.Нещо ново да е станало. Оная, която беше бременна от Рич, пометна ли? Гледах точно до там, когато Стефани й даде някакво хапче.
Не си изпи чайчето-Рич я спря.

# 7
  • Мнения: 2 495
ДАЛИ ИМА ОЩТЕ ХОРА ДЕТО ГО ГЛЕДАТ  newsm78
  201uu

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Не си изпи чайчето-Рич я спря.

Их значччиии! Тъкмо си мислех, че повече никой няма да се занимава с Рич.

# 9
  • Мнения: 677
знеш ли..това не е филм,това е една емоционална и покъртителна драма с елементи на екшън..това е една сага за живота,семейството,любовта и всички теми които вълнуват целокупното население в световен мащаб..аз нямам думи..след години мъдрите хора ще дават оценка за сагата ДъРЗОСТ И КРАСОТА..а ние,форумистите,тихичко ще тръпнем като омагьосани пред телевизора и след края на епизода ще мълчим и ще осмисляме всичко..  boyakasha!                        

# 10
  • Мнения: 750
Синът ми много удачно го нарича "Бързост и красота", особено като знаем с каква диначмика се развива покъртителната история на едно семейство, в което всички мъже се женят за една и съща жена.  Mr. Green

# 11
знеш ли..това не е филм,това е една емоционална и покъртителна драма с елементи на екшън..това е една сага за живота,семейството,любовта и всички теми които вълнуват целокупното население в световен мащаб..аз нямам думи..след години мъдрите хора ще дават оценка за сагата ДъРЗОСТ И КРАСОТА..а ние,форумистите,тихичко ще тръпнем като омагьосани пред телевизора и след края на епизода ще мълчим и ще осмисляме всичко..  boyakasha!                        
  МНОГО ПРАВИЛНО

# 12
  • Мнения: 2 956
Аз си го пускам когато съм вкъщи.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 105
ДАЛИ ИМА ОЩТЕ ХОРА ДЕТО ГО ГЛЕДАТ  newsm78     МОМИЧЕТА ПИТАМ ЗАЩТОТО АЗ ГО ГЛЕДАМ   ЗАПОЧНАХ ПО ПРЕНУДА ЗАРАДИ ДЯДОМИ И СЕГА СЕ ЗАРЕБИХ  Е ГЛЕДАМ ЕДНА СЕРИЯ В СЕДМИЦАТА  ТОЕ ДОСТАТЪЧНО  33uu

 offtopic
защото
още
принуда
зарибих

разстояните между думите и препинателните знаци ги оставям настрани, че някой сега ще ми скочи на врата.
 
Влез някой ден в темата "бисИри", ще ти бъде интересно да видиш колко любопитни неща има там  Wink

# 14
  • Мнения: 2 956
ДАЛИ ИМА ОЩТЕ ХОРА ДЕТО ГО ГЛЕДАТ  newsm78     МОМИЧЕТА ПИТАМ ЗАЩТОТО АЗ ГО ГЛЕДАМ   ЗАПОЧНАХ ПО ПРЕНУДА ЗАРАДИ ДЯДОМИ И СЕГА СЕ ЗАРЕБИХ  Е ГЛЕДАМ ЕДНА СЕРИЯ В СЕДМИЦАТА  ТОЕ ДОСТАТЪЧНО  33uu

 offtopic
защото
още
принуда
зарибих

разстояните между думите и препинателните знаци ги оставям настрани, че някой сега ще ми скочи на врата.
 
Влез някой ден в темата "бисИри", ще ти бъде интересно да видиш колко любопитни неща има там  Wink

И всичко това след редакция :

« Последна редакция: сряда, 09 август 2006, 10:01 от LUDI ZA VRAZVANE »   #Crazy

Не мога да си представя какво е било преди това:)

Общи условия

Активация на акаунт