Раница за първокласничка - от КЪДЕ?

  • 5 352
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Знае ли някой от къде мога да купя хубава раница с ортопедичен гръб до 60 - 80 лв

# 1
  • Мнения: 8
1. РУМ-а в Младост2 - книжарницата. Цени - около 60 лв. /информация от миналата есен/.

# 2
  • Мнения: 88
Благодаря ти!! След работа ще гледам да отскоча.

# 3
  • Мнения: 13 512
Знае ли някой от къде мога да купя хубава раница с ортопедичен гръб до 60 - 80 лв
В НОВАТА БРОШУРА НА мЕТРО ВИДЯХ чанти Herlitz ,би трябвало да са с ортопедичен гръб и не бяха никак скъпи

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 10:54 от monda

# 4
  • Мнения: 10 758
Знае ли някой от къде мога да купя хубава раница с ортопедичен гръб до 60 - 80 лв
в НОВАТА БРОШУРА НА мЕТРО ВИДЯХ чанти Herlitz ,би трябвало да са с ортошедичен гръб и не бяха никак скъпи
Да, и на Габол също имаше  bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера купих раница на Габол за 29лв. Не е лоша, с хубав дизайн и цветове, но:
- няма страничен джоб за шишето с вода
- бая голяма си е...  Confused

В м-н СТИЛ99 в Младост 1А също има хубави раници, освен в Метро.

# 6
  • Мнения: 6 472
Миналата година купих на Ина ортопедична раница. Към средата я сменихме с Габол, която не е ортопедична. Основната причина: на детето му тежеше и му беше много голяма. Иначе раниците са страхотни и доста функционални.
Аз я купих от рума в Младост 2

# 7
  • Мнения: 10 758
Вчера купих раница на Габол за 29лв. Не е лоша, с хубав дизайн и цветове, но:
- няма страничен джоб за шишето с вода
- бая голяма си е...  Confused

В м-н СТИЛ99 в Младост 1А също има хубави раници, освен в Метро.
Шани, а големи ли са раниците? Дали ще се събере блок №4 в нея?Къде има по-голям избор - в Метро или Стил99? А раница ли е по-добре или чанта?
Ох, извинявай за многото въпроси, ама съм в трескава първокласническа подготовка Rolling Eyes

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
маги99 - да, големи са. Не блок номер 4, ами 5 блока ще се съберат. Че даже и "физическото".  Laughing
Щерката е в училище по изкуствата с рисуване и точно раница за блокчето ме интертесуваше.

Обаче маги99, според мен за 1-волачката си търси не чак такава голяма раница и да има страничен джоб за шише и най-вече: купи нещо по-евтинко, за да видиш дали се пази и почита. После може да инвестираш  Money и в по-солидна раница  Peace

# 9
  • Мнения: 10 758
Ох, направо съм откачила с тия раници CrazyЩе търся такава със страничен джоб Peace Тенкс Hug А иначе цената ми харесва, не е кой знае колко скъпа.При положение, че се бях засилила за едни по 70 лв.Ама се отказах, `щото щерката хич не пази.

# 10
  • Мнения: 88
Гледах раници на "УИНКС" от 40 до 70 лв - на вид са шаренки , но да ли са качествени .Някои купувал ли е такава?Не ми се иска да купя и после , я ципа да се скъса , я дръжките

# 11
  • Мнения: 3 356
Rucanor  имат раници със ортопедичен гръб,доста симпатични.

# 12
  • Мнения: 10 758
Rucanor  имат раници със ортопедичен гръб,доста симпатични.
А ценички да кажеш и къде си ги гледала?

# 13
  • Мнения: 3 356
Проблемът е,че скоро не съм  ги гледала,иначе бяха около 40 лв. и ми хванаха окото.Имат магазин на Попа и на Витошка 27 или 28  newsm78.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Руканор - ските раници, които аз съм гледала отгоре са скосени. Демек ще мачкат ръбовете на блок номер4.

Общи условия

Активация на акаунт