Маска за лице

  • 506
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
здравейте мили мами!
аз искам още от сега да кажа че съм на 17,но това да се надявам няма да е проблем,че пиша в този форум.Тук открих много полезни неща, които преди не знаех(а е трябвало Laughing )
Та..сега да ви питам...искам да си взема маска за лице,която е почистваща и като се нанесе и после като изсъхне се отстранява все едно е имало слюда върху лицето, нещо както когато отлепваме тиксо от масата(как само го обясних  Rolling Eyes )
Дано да сте ме разбрали Simple Smile
Някои знае ли как се казва точно и кои марки я предлагат?

# 1
  • Мнения: 357
Мисля,че говориш за пилинг маска

# 2
  • Мнения: 1 616
Мда, и аз мисля, че става дума за пилинг маска. Виждала съм такива в каталозите на Ейвън и Орифлейм, но по-хубави не мога да ти препоръчам, защото по принцип не ползвам такива маски. Дано други потребителки споменат по-добри марки. Само да вметна, че пилинг маските не са препоръчителни при жени с повечко косъмчета по лицето, защото при отлепянето на маската могат да се скъсат и съответно да се задълбочи проблема с нежеланото окосмяване.

# 3
  • Мнения: 3
слава богу нямам косъмчета по лицето Simple Smile
а и наисти ще се радвам ако някои ми каже и на други марки защото съм имала някои кремове на Аvon и не съм мн впечатлена...сега напоследък ползвам повечето неща на Regal и поне на мен ми деистват добре Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 616
Открих пилинг маски в http://concord.bg/ - на Nivea и Lumene. Влез в "Грижа за кожата", от там в "Почистване и тонизиране". Там по азбучен ред са подредени продуктите - търси Lumene Arctic Touch Peel крем маска и NIVEA пилинг маска за лице. Предполагам, че същите продукти можеш да намериш и в козметичните магазини, но поне се ориентирай в свойствата и цените им. И после да кажеш какво си си купила! Wink

# 5
  • Мнения: 10 599
Виждала съм българска на Астера или Дева и е за мазна кожа. Опаковката беше зелена, но това преди 3-4г. Съквартирантката ми я ползваше и беше доволна.

# 6
  • Мнения: 5 317
Използвала съм такава маска на Регал и не беше лоша. Peace

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз съм много доволна от маските на Garnier - имат пилин маска с портокал, много е хубава. 2 дозички струват 2 лв.

Общи условия

Активация на акаунт