Относно кърменето

  • 425
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Първо се извинявам ако темата не е за тук. И сега на въпроса: Кумицата ни роди преди 7дена и все се оплаква че детето не иска да сучи (как да го кажа не знам). И снощи реших да отида и да видя как така не иска да сучи, а то какво се оказа че тя почти няма зърна. Впрочем има но са много вдлъбнати ,така че детето и да иска да яде то не може да захапе. Лекарката и видяла зърната но нищо не и казала? И молбата ми е има ли някакъв начин до се кърми детето? Какво може да се направи?

Дано сте ме разбрали?

# 1
  • Мнения: 47 888
най-вероятно гърдите й са препълнени ,ако изцежда по малко мляко преди кърмене,бебето по-лесно ще успее да обхване зърното
май имаше и едни накрайници,с които се оформяше зърното преди кърмене,но аз не съм ползвала newsm78
сега с какво се храни детето?може да изцежда кърма и да му дава с шише,лъжичка или чашка...всъшност от шише пие ли бебето?

# 2
  • Мнения: 5 391
Темата ти е за Кърмаческият форум, там ще получиш адекватни и полезни съвети.

# 3
  • Мнения: 3 521
Силиконови накрайници са точно zа такива случаи... Wink

# 4
  • Мнения: 514
Силиконови накрайници са решението на проблема PeaceИ аз след като родих нямах никакви зърна,но след употребата на накрайниците нещата се нормализираха.Махнах ги след месец.
Успех Hug

# 5
  • Мнения: 426
Благодаря! Ще потърсим такива накрайници. newsm44

# 6
  • Мнения: 4 025
най-вероятно гърдите й са препълнени ,ако изцежда по малко мляко преди кърмене,бебето по-лесно ще успее да обхване зърното


така се справих аз с проблема. Все още кърмя Wink
Пусни темата и в Кърмаческия.

Общи условия

Активация на акаунт