Торакс

  • 681
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Отзиви за раждане в Торакс-Пловдив със секцио,обща упойка??

# 1
  • Мнения: 3 098
Моя приятелка роди там преди 5 месеца 4рез секцио.Страшно доволна е от лекарите,от условията.Препоръ4а ми ги гореЩо,ако имам второ раждане.

# 2
  • Мнения: 416
Аз ходя там на консултации. Ако имаме възможност със сигурност и ще родя там, аз ще бъда секцио, но смятам да бъда със спинална както първия път.

# 3
  • Мнения: 1 165
Две мои познати раждахйа там-много са доволни.Ходиха при Карагьозов,той им прави секциото.

# 4
аз родих секцио в Торакс-Пловдив с епид. упойка. Много съм доволна ама много. Толкова съм страхлива 4е отидох да раждам с нагласата че ще умра. ха ха ха Сега бих родила и три деца но само там. Ако те интересува нещо повече питай, ще ти отговоря цветно.

# 5
  • Мнения: 26
Аз родих в "Торакс" секцио с епидурална упойка. Секциото беше направено в последния момент по нужда. Екипа е перфектен особенно др. Карагьозов. Много съм доволна от всичко и много бързо се възстанових. Базата е отлична.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Нике.разкажи ми повече за раждането в Торакс.Как минава секциото,боли ли операцията после,как се държаха лекарите,сестрите и санитарките,за условията и изобщо за всичко,което се сетиш.Аз също съм се насочила да раждам в Торакс макар и още да не съм сигурна кой лекар да избера.Бях на ехограф при д-р Шехова миналата седмица,а днес съм решила да ходя там при д-р Карагьозов-ще пробвам дали правят биохимичен скрининг и искам да си уговоря час за 3D.Момичета,пишете ме какво знаете за тези изследвания там.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 104
И аз имам позната раждала там и е много доволна. Каза ми, че условията и лекарите са страхотни, все едно си на хотел , а не в болница.

Общи условия

Активация на акаунт