къде предпочитате да пазарувате?

  • 617
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Здравейте, какво ще кажете да споделяме , в кои магазини предпочитате да пазарувате за децата си - храни, дрехи... Така когато например имам пътуване до някои по-голям град или отида на гости на някоя приятелка в друго населено място би било хубаво да знам къде да отида за да купя нещо. Ако отиваш на почивка във Варна, напр. ще видиш скъпите витрини по централните улици, но ако има кои да ни каже къде има някои магазин които си заслужава, защото да не са поразходиш и да попаднеш на нещо добро Simple Smile и на добро обслужване.
Надявам се темата да Ви хареса и да не я повтарям!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз храни прдпочитам от Мега Марина, защото е подредено, има цени навсякъде, което е много важно, и никой не ти досажда с 'Кажете за вас', още преди да си решил какво ще вземаш.

# 2
  • Мнения: 3 457
хубава тема-аз в ловеч не обичам да пазарувам,защото първо няма свестни магазини и второ като влеза ме гледат в портфейла,затова само он лайн Peace

# 3
  • Мнения: 5 370
За семейството-прехвърлих се да пазарувам в ПИКАДИЛИ. Засега съм много доволна и даже мисля да си правя там членска карта-за намаления.
За дребо-БЪГС БЪНИ на Патриарха. Изключително добре зареден магазин, могат да ти доставят и по поръчка неща. Peace

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 207
за храни пазарувам от магазините в града преди ходих и за тях до Варна, а за всичко друго дрехи колички и други ходя до магазин биберон Joy в Варна имат невероятно голямо разнообразие и продавачките са супер какви дрехи имат само и продават на изключителни добри цени мъжа ми вече само като чуе че искам там получава #2gunfire удар винаги не ми стигат парите все искам да купя половината магазин магазина се намира срещу хотел черно море в уличката до макдоналдс но която мама да попиташ всяка ще те упъти защото всички ходят там има още един магазин той е отскоро но е само за дрехи до валентината улицата покрай магазина на адидас едно малко дървено магазинче и при тях цените са окей но не съм ходила там доста отдавна просто след биберон изчервам лимита #Cussing out

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Пловдив
храна, памперси-Била, Сани /Тракия/, Мега Марина /Кършиака/
дрехи- Илиенци, Сани-център /Тракия/, търговиите, а като беше бебе пазарувах от Вис Виталис /там е най-евтино/

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 14:09 от doniboni

# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Напоследък започнах да пазарувам в "Европа". Има един близо до нас, в зона Б-5 и съм доволна. Всичко за хранене и домакинство има, цени има на всеки артикул, обслужването е на ниво, цените прилични, допада ми. Освен това има от тези спагети, полуфабрикатите в кутии, руско производство, които малката ми дъщеря обожава, а не се намират навсякъде. Всеки ден ме побърква да вземеме от тях и може да се храни само с това.Научи се да ги яде от тренировките-тренира художествена гимнастика и доста часове на ден прекарва в залата.Имат кафенце там, в което ги предлагат като подходяща храна за децата, тъй като хем засищат, хем не са мазни и не се качват килограми като от сандвичите, не ти става тежко на стомаха и може да тренира след като е хапнала.

Общи условия

Активация на акаунт