Задавя се..

  • 498
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Мили мами,моят синковец мине не мине ми изкарва акъла..Понякога, когато пие чайче или вода от шишето, така се задавя, че спира да диша(или поне така ми се струва).Веднага го обръщам и го тупам по гръбчето.Държа да подчертая,че ползвам шише на Авент, а знаете,че бибероните им пускат много малко.Само че същото се случва и когато го кърмя.Кажете какво правите когато бебчето ви се задави?

# 1
  • Мнения: 356
Бебчето ти е много мъничко и е нормално да се дави. И при нас беше така, но вече сме почти на 8 мес. и след 3 -тия месец изчезна този проблем. В такива случаи го вдигай на високо за да си поеме въздух и го потупай по гръбчето.

# 2
  • Мнения: 2 258
И при нас задавянето спря около 3-тия месец....Само че аз бях взела от шишетата на Чико(физиологичните) и с тях като че ли се давеше по-малко...

# 3
# 4
  • Мнения: 928
Ние сме на 8 месеца и още се давим.Имаме шишета на Авент и Чико,но малката така бърза да изпие всичко на един дъх,че постоянно се дави.Като беше по- малка я вдигах да я потупам по гръбчето,но сега се оправя самичка.Важното е да не се оставя само детето когато пие,за да може да се действа навреме,ако се задави.

# 5
И моето момиченце много се давеше. Имах от всички видове шишета, а тя не можеше да си пийне водичка от давене. Накрая, когато купих шише на НУК започна по-малко да пие водичка и спря да се  дави. Всички  майки препоръчваха шишетата на Авент, но аз никак не съм доволна от тях, а с тези на НУК направо се родих.

Общи условия

Активация на акаунт