Оживена улица

  • 1 636
  • 21
  •   1
Отговори
Колко от Вас живеят на оживена улица?Къде извеждате децата си ?Как се справяте с този проблем,защото на мен вече много ми омръзна и мисля за смяна на апартамента?

# 1
  • Мнения: 1 150
С около 20 мин. ходене до градинката  Crazy

# 2
  • Мнения: 7 474
И ние ходим, защото нямаме площадка Tired

# 3
  • Мнения: 1 809
Ами добре,че си имаме в близост Борисовата градинка,че иначе...просто няма къде да играе детенце.Морската също е подходящо място за игра,но е малко по-далеч и ходим там само през почивните дни..Но като цяло местата за игра на децата са проблем.. Cry

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ние сме на оживена улица , но има градинка доста голяма при това до нас . Но мене повече ме притеснява разстоянието от входа до колата че очите ми трябва да са не на четири а на осем Shocked

# 5
  • Мнения: 8 505
С около 20 мин. ходене до градинката  Crazy
И аз така Confused

# 6
  • Мнения: 356
С около 20 мин. ходене до градинката  Crazy

          тъй,тъй. Grinning

# 7
  • Мнения: 936
Ние сме в Тракия, на оживена улица, но добре че  точно зад нашият блок има парк.

# 8
  • Мнения: 1 393
При мен е пренаселено и понякога просто не мога да мина с децата нито по улицата,нито по тротоара.Ужас,а като надуят клаксоните събуждат и умрелите.Добре,че на 10-15мин.ми е Южния парк  Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Ние сме на булевард, но точно от другата страна е една огромна поляна. Зад блока си имаме пясъчник с люлка. А ако ни се ходи по-далеч, се мяткаме на колелата и сме на 5 минути от Гребната база или Братската могила. Ако ни се разхожда - имаме две тепета "под носа" за катерене. С една дума имаме доста избор за разходки и забавления. Мястото, където живееш наистина е от значение.

# 10
  • Мнения: 1 446
Ние сме на оживена улица , но има градинка доста голяма при това до нас . Но мене повече ме притеснява разстоянието от входа до колата че очите ми трябва да са не на четири а на осем Shocked
Peace

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Около нас има само улици. И на мен ми се иска да сменя местоживеенето си. Всеки ден се налага да обикалям квартала за подходящо място за игра или да пътувам до центъра и парка. Това е положението, строят се паркинги, слагат гаражи върху зелени площи, дават терени за магазини и заведения, но от детските площадки и паркове печалба няма и съответно няма и инвестиция.

# 12
  • Мнения: 7 375
              Не зная къде живееш,но смяната на апартамента едва ли ще реши проблема.Ние решихме да водим малкия с колата някъде на прохладно и тихо.И хайде в Бояна - боже какъв боклук и прахоляк,сухи треви и бодили и не знам още какво.Смяна на маршрута и хоп - в Княжево - боровата гора - същото положение даже и по-лошо,там миришеше и на боклук от разни кофи и контейнери,забравени от кога  ли?Накрая 20-тина километра и на "Алеко"-тихо,прохладно и пуууууусто-жив човек няма през седмицата,няма къде да изпиеш едно кафе.Завой с колата и Южния парк /вече попретъпкан/ и Борисовата градина.Това е за София -  малките квартални градинки и паркове или ги няма вече или са ужасно мръсни,пълни с кучета и котки. #Cussing out

# 13
  • Мнения: 256
Това е една от "болните ми теми" Живея в квартал, в който няма детски площадки или изобщо някакво подходящо място за разходки освен един детски кът, който е срещу два лв. вход на ден.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Ужас,преди живеех на бул.Стамболийски и ул.Самуил до КФС,докато стигна до градината до Театъра трябваше половината път да вървя по улиците,понеже тротоарите са заети с коли.От едната страна ми беше бул.Тодор Александров от другата Стамболийски,все супер оживени улици.

Общи условия

Активация на акаунт