Lumene- фон дьо тен+крем 2 в 1

  • 10 396
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317


Някой използвал ли ги е?Какви са ви впечатленията от него?В сайта на Lumene гледам че има 4 цвята,а на мен ми казаха че има само два.

Поръчах си го и сега се чудя дали няма да съжалявам. newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз ползвах на друга фирма, летен такъв 2 в 1, златист. Всичко беше супер, но се оказа доста по-тъмно от очакваното, хем беше рекламиран като прасковен, лек, нежен тен. Обаче ми беше като вакса на лицето, хем аз не съм чак толкова бяла. Та ако цветът ти е ок, иначе са одбри, консистенцията им е много добра и миришат страхотно. Просто трябва по-светъл нюанс да поръчваш. Не вярвам да съжаляваш.

# 2
  • Мнения: 5 317
Та ако цветът ти е ок, иначе са одбри, консистенцията им е много добра и миришат страхотно.
Аптекарката ми каза,че цвета можел да се регулира чрез крема.Ще видим...

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз го използвам от пролетта.Много съм доволна,най-вече,защото не е като другите фон дьо тени,при които се забелязва,че са на лицето
Преди това ползвах крем,спирала-за моята чувствителна кожа тази марка е страхотна Peace

# 4
марката е страхотна. Точно този продукт не съм го ползвала. аз ползвам фон дьо тена с дълготраен ефект и съм много домолна. струва около 13лв. В тъмно синя тубичка е .

# 5
  • Мнения: 5 317
Благодаря на всички  bouquet.Като го получа ще пиша отзиви.

# 6
  • Мнения: 113
И в други форуми съм чела страхотни отзиви за фдт-ите им, особено за двуфазните  Peace търсих я марката тук таме в Бургас не намерих, сега ми свършва фдт и искам да си взема на тази марка, ако някой от Бургас знае къде ги има моля да ми каже   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 360
Моят фдт беше на Лумене и съм много доволна Peace

# 8
  • Мнения: 550
би ли казала какви са ти впечатленията от фон- дьо- тена, сега вече трябва да си го използвала достатъчно дълго време Simple Smile благодаря! а и колко струва горе-долу... много добра идея е това за 2 в едно, аз лично винаги смесвам фон-дьо-тена с крем и без това..

# 9
  • Мнения: 2 926
И в други форуми съм чела страхотни отзиви за фдт-ите им, особено за двуфазните  Peace търсих я марката тук таме в Бургас не намерих, сега ми свършва фдт и искам да си взема на тази марка, ако някой от Бургас знае къде ги има моля да ми каже   bouquet
По Алексндровска до Стоматологията - посока от стария Свободен университет към новия, пада се от ляво.Има 2 магазинчета за козметика едно до друго.От витринта на едното се вижда стилаж на Лумине.
Иначе марката е страхотна, от доста време не й изневерявам!

# 10
  • Мнения: 156
Ползвам този фдт от повече от половин година и мога да кажа с ръка на сърце-страхотен е!
Изобщо не личи на лицето,лек е,наистина цветът се регулира от кремчето,не е за пренебрегване,че има и фактор -15!
Просто този фдт не бих го заменила!

# 11
  • Мнения: 1 564
Бихте ли казали каква е цената на фон дьо тен-а?

# 12
  • Мнения: 11
Бургас

магазин за козметика
ул. Александровска, 104
ул. Богориди, 42 (до хотел Плаза)

за повече информация:
http://olcombg.com

И в други форуми съм чела страхотни отзиви за фдт-ите им, особено за двуфазните  Peace търсих я марката тук таме в Бургас не намерих, сега ми свършва фдт и искам да си взема на тази марка, ако някой от Бургас знае къде ги има моля да ми каже   bouquet

# 13
  • Мнения: 156
Бихте ли казали каква е цената на фон дьо тен-а?

26 лева

# 14
  • София
  • Мнения: 971
Купих си преди няколко дни най-светлия нюанс, от първи етаж на ЦУМ. Цена 25,90 лв. Пробвах нанасяне по два начина - да смеся двете емулсии и да ги нанеса заедно и да сложа първо светлата и после тъмната (както ме посъветва продавачката). Засега не съм много впечатлена, но след множеството хвалби, които е получил този продукт, му давам още една-две седмици да ми подобри мнението.
Нямам конкретни оплаквания обаче, просто среден продукт.

Общи условия

Активация на акаунт