Какво не бихте споделили на мъжете си?

  • 3 848
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Провокирано от много странното за някои обстоятелство, че други споделят всичко с мъжете си. Едва ли  не, това се счита за аномалия  Laughing

Та, какво бихте казали на приятелка, а бихте премълчали от по-близкия до вас човек? И какво провокира тази "тайнственост"

# 1
  • Мнения: 1 451
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

# 2
  • Мнения: 271
 винаги гледам да споделям с мъжа си за важните работи,но и много пъти съжалявам за това,защото ме дъни пред най-неподходящи хора или ме обвинява за неща,свързани с детето.

# 3
  • Мнения: 5 265
Цената на новата дрешка  Heart Eyes.

# 4
  • Мнения: 68
Нямам тайни от мъжа си Peace
Другото е лицемерие

# 5
  • Мнения: 7 837
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, мисля, но не се сещам за нещо, което на този етап от отношенията ни да не мога да споделя с мъжа си  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 403
За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed

# 8
  • Мнения: 68
За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed
Thinking

# 9
  • Мнения: 1 451
Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Grinning

Глупост, честно казано.

# 10
  • Мнения: 2 804
Не бих споделила !!!
Ами на този етап споделям всичко без задръжки .

# 11
  • Мнения: 1 107
Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms

Всъщност едва ли бих споделила, че съм се на...ла с някого, но още по-малко пък бих споделила това с приятелка  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 39 715
Ми знам ли, някоя глупост, която би го разстроила. Не говоря за изневери, още не ми се е случвало.

# 13
  • Мнения: 46 434
Единствено не обсъждам с него свекър ми и свекърва ми.

# 14
  • Мнения: 8 917
Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms



 Peace
Не мисля, че с някой споделям ВСИЧКО. Имам си само МОИ мисли например и не виждам смисъл друг да ги знае Peace

Общи условия

Активация на акаунт