Нова бебешка козметика

  • 2 921
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 529
Момичета, онзи ден си търсих тоалетно мляко на Klorane за бебето, обаче нямаше и аз доста резервирано си купих от новата френска козметика за бебета (имало и за бременни) Mustela. Страшно съм доволна. Мирише 100 пъти по-хубаво от Klorane, попива за секунди и май е доста икономично поне тоалетното мляко Grinning Мисля вече от тази марка да купувам, ако някой друг има повече опит с нея, моля да си каже мнението.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ще пробвам нещо бременно и ще споделя!:typeuu: [/quote]

# 2
  • Мнения: 2 489
Тази козметика е от скоро в България и може би затова още няма отзиви.

www.mustela.com

# 3
  • Мнения: 277
Аз също съм много доволна от нея. Тя е медицинска френска козметика и има голямо разнообразие от бебешки продукти, но мисля че е малко по-скъпа от Клоран. Аз ползавм само някои продукти, основно сме новата серия с мандарина на Бюбхен.

# 4
  • София
  • Мнения: 717
Доста е добра. Доволна съм. Има продукти от всичките гами, необходими за бебето, малкото дете и майката.

# 5
  • Мнения: 2 529
Синко е с изключително нежна и чувствителна бяла кожа (бащичко Wink ) та май това е козметиката за него.
 Grinning Благодаря на sunny_zt за сайта, остава да проверя и кои от продуктите ги има в България Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 263
Някой има ли впечатления от Pavloderm? Това май е нещо ново...Някъде във форума видях мнение за този крем, но сега не мога да го намеря...  Моето момиченце беше с подсечено дупе и не минаваше от нищо Sad . JP-то ни даде някаква рецепта за крем, който се приготвя в аптеките и се оправи.... но след това, като сложих друг крем (Penaten, Bubchen и др....) пламна отново. Случайно ми хрумна да пробвам тестера на Pavloderm от "9 месеца" и.... аз ли си внушавам или наистина действа много добре....

# 7
  • Мнения: 1 417
И аз съм много доволна от тази козметика. Ползвам кремчето за лице против вятър и студ, че кожата на бебчо много изпръхваше, сега е супер мекичка. Скоро сигурно и други продукти ще му купя.

# 8
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: eri
Някой има ли впечатления от Pavloderm? Това май е нещо ново...Някъде във форума видях мнение за този крем, но сега не мога да го намеря...  Моето момиченце беше с подсечено дупе и не минаваше от нищо Sad . JP-то ни даде някаква рецепта за крем, който се приготвя в аптеките и се оправи.... но след това, като сложих друг крем (Penaten, Bubchen и др....) пламна отново. Случайно ми хрумна да пробвам тестера на Pavloderm от "9 месеца" и.... аз ли си внушавам или наистина действа много добре....


Аз определено не съм доволна. Детето ми беше подсечено, в резултат на никнещи зъбки, но Павлодермът с нищо не помогна. Sad

# 9
  • Мнения: 3 042
Цитат на: eri
Някой  Случайно ми хрумна да пробвам тестера на Pavloderm от "9 месеца" и.... аз ли си внушавам или наистина действа много добре....


аз пък съм много доволна от него, синко и той беше с червено дупе и му мина с няколко намазвания от този тестер. Преди това бях пробвала с Бочко и онова за дупе на аптека Валя Дечева - без успех обаче. Жалко че не го намирам тук във Варна. Дистрибуционната им мрежа куца.

# 10
  • Мнения: 951
Лелята на мъжа ми работи в една реномирана аптека(в смисъл,че не могат да си позволят да продават боклуци),та тя ми препоръча козметиката на МУСТЕЛА ,казва,че това е най-доброто на пазара в момента,въпреки че продуктите едва сега навлизат на българския пазар.Прати ми и каталог,за да си харесам нещо и тестери,за да ги пробвам.Все пак на мен тя няма да препоръча кофти бебешка козметика.
Мерси за отзивите за тази нова марка!

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
Чесно казано, цените на Mustela ме втрещиха.... отидох днес до аптеката да купя пяна или олио за ванна на бебка. Напоследък, не я мия със сапун всеки ден а просто я оставям да се плацика 15ина мин. и исках да слагам нещо във ваничката. Оказа се, че олиото за вана на Mustela струва 19,40.... множко са  Thinking  ще си останем на Клоран, определено цените ми допадат повече.

# 12
  • Мнения: 1 194
Ами и аз да си кажа! Grinning Живея във Франция и естествено ползвам Must*ela, защото тул аптеките са заляти с нея; какво ли няма...
Да, ама на бебка и се появиха някакви червени плаки по ръчичките и педиатъра и аптекарката в един и същи ден ме предупредиха да внимавам с тази козметика Sad и за бебета с чувствителна кожа като на моето да не я използвам...
Абе, с една дума, вярно че това е хита в момента и във Франция ама дали е най-доброто...А и цените дори и за тукашните доходи не са от най-ниските. Но общо взето са еднакви с тези на Клоран
Въпрос на маркетинг както винаги

# 13
  • Мнения: 2 529
Цитат на: mariakara
и за бебета с чувствителна кожа като на моето да не я използвам...


Колко странно Rolling Eyes от всичко, което прочетох за тази козметика останах с впечатление, че именно за деца с чувствителна кожа е по-подходяща. Все пак мисля да я ползвам и ще си кажа мнението пак по-натам, като имам повече опит Wink

# 14
  • Мнения: 951
Shocked  и аз разбрах,че са супер-хипоалергенни...Ще видим!

Общи условия

Активация на акаунт