"Мистични" преживявания с упойката...

  • 894
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Досега четох темата за НЛО-тата... и се замислих. Такова нещо не ми се е случвало, а и май не съм от хората, които вярват... сигурно точно защото не ми се е случвало де  Laughing
Нооо... и аз си имам своите "мистични" преживявания  Embarassed На моменти направо може да се каже, че съм вярвала в нещо като... магии - и аз не знам точно, при мен са по-скоро някакви проблясъци... като цяло уж не вярвам.
Това обаче, в което съм напълно сигурна, са преживяванията ми по време на пълна упойка... Случвало ми се е 4 пъти - при 3 кюртажа и накрая при секциото (почнаха с епидурална, но не ме хвана добре и се наложи пълна). Това са... някакви наистина много странни преживявания - сигурно има физиологично обяснение, но за мен е пълна мистика  Crazy Все едно... се движех по някакви странни коридори, които обаче са вътре в мен - не мога да го обясня точно... все едно съзнанието ми се отдалечава като отминаващ влак, и накрая се стигна до нещо, което е много мъничко, но всъщност това съм аз - в смисъл, връзката между тялото и личността ми. След като ми се случи първия път, бях като тресната... естествено де, то и всички тия събития са си потресаващи - без никаква мистика (имам предвид аборта и раждането). Но не беше само това...
При вас имало ли е нещо подобно? Аз често мисля за това и ми се иска да знам... едва ли съм единствена  #Crazy

# 1
# 2
От пълната ми упойка не помня нищо. Само като започнах да излизам от нея мразех всички и не исках да виждам никой.  Naughty Те пък точно тогава като се заредиха всички - мъжът ми, майка, татко, стринка ...... ooooh! Аз в някакъв полусън ги гоня, те не си тръгват, после и обидени имаше.  Shocked
Един приятел ми е разказвал, че когато са го оперирали си спомня много  ясно как много е искал да влезе в една миниатурна дупка в стената  само чрез волята си #Crazy

# 3
# 4
  • Мнения: 353
Много интересни усещания и сънища имах по време на краткотрайната венозна анестезия,когато шиеха епизиотомията,чувствах се като в ,,Матрицата,,.Понеже преди да родя все се ровех тук във форума на теми-,,как се усеща раждането,каква е болката,,,по време на упойката сънувах хиляди bg mami,надвиснали над мене,които ми повтаряха:,,разбра ли сега какво е раждането?,,.Добре,че беше тази упойка,да пофантазирам малко след тези сатанински болки.

# 5
  • Мнения: 552
по време на упойката сънувах хиляди bg mami,надвиснали над мене,които ми повтаряха:,,разбра ли сега какво е раждането?,,
Crazy Laughing #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт