За лещите и морето

  • 2 171
  • 10
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Това е и въпросът ми. Мога ли да ходя на плаж и да се къпя в морето с контактните лещи? Сестра ми си ходи с тях без проблеми, но аз прочетох, че не е много удачен вариант  Confused Дайте съвет, какво да правя: с лещите ли да карам или да не рискувам с тях?

# 1
  • Мнения: 267
Всичките ми приятели с  лещи влизат с тях в морето, но гледат, разбира се, да не ги мокрят много много.

Донякъде си е лично предпочитание. На мен и без лещи ми щипе понякога, мога да си представя какво е иначе. Пробвай веднъж, сама ще прецениш дали ти е комфортно.

Все пак си носи и контейнерчетата и разтвор, защото все пак в суматохата ако влезе песъчинка, ще стане неприятно и ще трябва да ги махаш

# 2
  • Мнения: 530
ако искаш да си загубиш лещите в морето можеш да ходиш с тях, но едва ли ще ти се рискува

# 3
  • Мнения: 75
Винаги съм с лещи, иначе няма да намеря своят чадър  Joy Никога не отварям очите си във вода,  и не обичам водата да ми влиза в ушите. Обаче винаги на плаж нося капки за очи, много иссъхват лещи, контейнер също, за всеки случай.

# 4
няма да имаш проблем с лещите на плажа, но в не ги мокри. Като влизаш във водата внимавай.Носи си контейнерчето и ако ги намокриш ги промий. приатно море

# 5
  • Мнения: 653
и аз да се включа - няма никакъв проблем да си с лещи, аз дори съм гледала под вода с тях, но не е приятно. Не че ще изпадне, по-скоро да не се замърси окото. Препоръчвам ти да плуваш с очила и непременно да си със слънчеви очила на плажа.
Хайде приятно море и после да разправяш

# 6
  • Мнения: 7 186
Няма проблем, носила съм лещи на плажа.

# 7
  • Мнения: 630
Вярно че поизсъхват, особено ако има и вятър на плажа. А във водата влизам със слънчевите си очила, че дъщеря ми има навика да ме пръска. Преди години си бях изгубила лещите в един басейн и не ми се рискува без защита.

# 8
  • Мнения: 328
Аз си ходя с моите непрекъснато.Когато влизам в морето съм или със слънчеви очила или много внимавам да не ми влезе вода в очите.Но задължително нося със себе си разтвор.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Няма проблем да си с лещи на плаж, но не се потапяй под вода или внимавай да не ти влезе вода в окото.
Аз имам една изгубена леща в морето, една вълна ме заля и имах неблагоразумието да си отворя по рано очите, и вода ми я отми.

# 10
  • Мнения: 2 159
от много години ходя на море с лещи и плувам с тях, после ги почиствам добре.
единствено като ходя на басейн ми се прецакват заради хлора.

Общи условия

Активация на акаунт