Няколко въпроса за кърмата и АМ ..и храненията..

  • 360
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
На 5м и половина сме и досега бебо е само на кърма, но се изцеждам за да го кърмя. Кърмата ми намалява по малко, а и ще започвам работа. Искам да го захраня, за да заместя ядене.Та въпросите са ми : Може ли да яде кърма сутрин и вечер а примерно като го захраня да му правя попара с АМ, както и да му давам млечни каши, за да си запазя млечните хранения или пък да добавям АМ в някои пюренца. Дали ще има проблем? Не искам да спирам да му давам кърма и да е само на АМ. Малко съм объркана  ooooh!

# 1
  • Мнения: 495
за попарата е препоръчително да е с вода, така знам поне аз
защото по-лесно се приема, по-лесно смилаема е
обаче ви е доста рано за попара, пробвай след 3 месеца примерно
за млечните каши - да, давай следобед, те или съдържат АМ, или се добавя
на зеленчукови пюрета се добавя АМ
ама доколкото знам, първо се захранва с плодово, после зеленчуково, каша и месно, т.е. постепенно се въвеждат
в крайна сметка, какво ти пречи да се изцеждаш и докато си на работа, да пие пак кърма?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Аа, не си объркана хич, идеите ти са добри.Захранвай постепенно, да не стане беля.Попарата наистина не е удачна храна за такова малко бебе.Каши с АМ - може.Още по-добре - с кърма.Ако бях на твоя място, щях да започна да цедя по малко сега, докато съм си вкъщи, да замразявам на малко порцийки и после да добавям към другата храна.Всички пюрета стават и с кърма - тъкмо по-рядко, по-добре се приема от бебето Peace

# 3
  • Мнения: 3 595
Мда, и аз мисля, че ако можеш да заделяш по малко за времето, когато ще си на работа е най-добре. За попара и аз мисля, че бебчето е малко. Ако даваш АМ, използвай да се изцеждаш по време на въпросното хранене. Така поне няколко от храненията ти могат да бъдат с още изцедена кърма. Незнам дали добре се изразих

# 4
  • Мнения: 2 897
за попарата е препоръчително да е с вода, така знам поне аз
защото по-лесно се приема, по-лесно смилаема е
обаче ви е доста рано за попара, пробвай след 3 месеца примерно
за млечните каши - да, давай следобед, те или съдържат АМ, или се добавя
на зеленчукови пюрета се добавя АМ
ама доколкото знам, първо се захранва с плодово, после зеленчуково, каша и месно, т.е. постепенно се въвеждат
в крайна сметка, какво ти пречи да се изцеждаш и докато си на работа, да пие пак кърма?

И аз мисля,че за попара ви е твърде рано Naughty
Ако изцедената кърма не стига докато те няма,може да му дават на бебчето АМ докато постепенно го захраниш.Това е по-добрият вариант,отколкото толкова твърди храни на куп!Захранването става по етапно всеки месец в изброения ред от Meryt Peace

# 5
  • Мнения: 949
за попарата е препоръчително да е с вода, така знам поне аз
защото по-лесно се приема, по-лесно смилаема е
обаче ви е доста рано за попара, пробвай след 3 месеца примерно
за млечните каши - да, давай следобед, те или съдържат АМ, или се добавя
на зеленчукови пюрета се добавя АМ
ама доколкото знам, първо се захранва с плодово, после зеленчуково, каша и месно, т.е. постепенно се въвеждат
в крайна сметка, какво ти пречи да се изцеждаш и докато си на работа, да пие пак кърма?
Peace

И аз мисля,че за попара ви е твърде рано Naughty
Ако изцедената кърма не стига докато те няма,може да му дават на бебчето АМ докато постепенно го захраниш.Това е по-добрият вариант,отколкото толкова твърди храни на куп!Захранването става по етапно всеки месец в изброения ред от Meryt Peace

Общи условия

Активация на акаунт