Доволни ли сте от шишетата "Nuby"?

  • 882
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Искам да предупредя всички, че на по-голям боклук от тези шишета досега не бях попадала #Cussing out
Прословутата им система за колики е направена така, че както и да го сглобяваш шишето то си тече. Ходих в магазина, обаждахме им се, обясниха как се сглобява, но ... напразно. Просто са си боклук и това е, а цената им е около тази на Dr.Brown  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 3 153
Аз ползвам от много време неразливащите се шишета и чаши на Нуби и съм страшно доволна! Най-красиви и удобни са, според мен. От другите им шишета не съм ползвала, но неразливащите се са страхотни!

# 2
  • Мнения: 2 723
Аз ползвам от много време неразливащите се шишета и чаши на Нуби и съм страшно доволна! Най-красиви и удобни са, според мен. От другите им шишета не съм ползвала, но неразливащите се са страхотни!

И ние ги ползваме newsm10

# 3
  • Мнения: 8 505
И аз имам опит със спортните им чаши (така ли се водеха-тези със сламка)-не съм виждала по-сполучливи,а и по-красиви (поне за моя вкус).Шишетата не съм изпробвала.

# 4
  • Мнения: 1 737
Много са красиви всичките. Щях да си купя неразливаща се чаша, но тъй като приятелка си изпати от нея, се отказах. Беше купила на детето си и се чудеше защо постоянно се дави с нея, докато веднъж то не си пи сока, тя понечи да му го изпие директно от чашата и така се задави, че половин час кашля. Каза, че се засмуквало много въздух и изведнъж струята течност удряла в гърлото...

# 5
  • Мнения: 6 039
страшно съм доволна.  Peace Peace Peace
Откакто дъщеря ми започна да се дави, изливайки си млякото без контрол в гърлото започнах да позвам шишета на Нуби. имам поне 7-8 и никога не съм имала поблеми, много съм доволна

# 6
  • Мнения: 205
мнооооооооооооооого доволни

# 7
  • Мнения: 2 467
Мноо...оого доволна. Ползвала съм шише, чашка с мек накрайник и чаша с твърд накрайник (не разливаща). Никакви проблеми. Заредила съм се и с чашите със сламки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт