За изпъчените дупенца/по-изразената чупката в кръста

  • 12 803
  • 66
  •   1
Отговори
Става въпрос за онези стърчащите дупенца,които стърчат 1 км след собственика си  Mr. Green  Майтапче.Харесвам такива дупета,но си нямам.До колкото знам това явление се дължи на положението на таза и лордозата на гръбнака Crazy 
Моята питанка е,дали мога и аз да добия по някакъв начин такава чупка  Flutter Може би ако правя мостове или нещо друго  Embarassed Не се смейте  Embarassed 
А ако не става така. Друг начин дали има.Не искам просто стегнато дупе,искам да стърчи.Дано някой знае как се прави такова  Praynig Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Не може с упражнения. Това е по принцип структура на латиноамериканките и на негърките. Имах съученичка с такова дупе. Мъжете припадаха по него, ние, женките, гледахме гнусливо. Аз не искам такова, странно ми е малко. Няма как да го докараш, сори  Grinning

# 2
  • Мнения: 880
да,и аз мисля,че с упражнения няма да стане.и въобще чупката тук няма нищо общо,то е до структура.но не съм съгласна,че това е само при негърките и латиноамериканките,въпреки,че при тях е най-изразено.определно според мен такива дупета са по-хубави от сплеснатите и с право мъжете ги харесват повече.виждала съм момичета,които ходят много изпъчени и така изглежда,че задника им е на 1 км от тях,но това е смешно,движат се като някакви патки(сори за малко грубичкото обяснение,но си е така Laughing

# 3
  • Мнения: 5 299
Mоето е такова. Не знам дали да му се радвам или не, но ве4е съм свикнала, и не му обръщам особено внимание. Дразни ме, защото повечето поли ми стърчат отзад, и рядко ми пасва някоя кройка. Структурата ми е такава. Не мисля, че може да си оформиш такова, без пластична хирургия. newsm78

# 4
  • Мнения: 3 537
Mоето е такова. Не знам дали да му се радвам или не, но ве4е съм свикнала, и не му обръщам особено внимание. Дразни ме, защото повечето поли ми стърчат отзад, и рядко ми пасва някоя кройка. Структурата ми е такава. Не мисля, че може да си оформиш такова, без пластична хирургия. newsm78
И моето. Embarassed

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
На мен ми е точно такова и хич не си го харесвам - ходя като патица .Мога да за стана като хората, като си изкривя таза, но ми коства усилия...така че това си е до структура.  Аз пък не мога да съм като вас, а винаги съм искала Confused

# 6
  • Мнения: 614
А моето е от сплесканите, гадост  smile3515

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Mоето е такова. Не знам дали да му се радвам или не, но ве4е съм свикнала, и не му обръщам особено внимание. Дразни ме, защото повечето поли ми стърчат отзад, и рядко ми пасва някоя кройка. Структурата ми е такава...

Уф, все едно мене си описала  smile3516 Хич не си го харесвам, особено откакто напълнях  Confused Но и в най- слабите ми периоди, дупето ми винаги е вървяло 2 минути след мен  Crazy
Наскоро се изумих от една приятелка, която сподели, че винаги е искала стърчащо дупе, ама ей на, не е сама  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 103
Пластика, слагат силиконови подплънки само за това съм чувала.

# 9
  • Мнения: 880
мойто също е изпъкнало(странно,но преди сякаш беше по-изпъкнало,сега се е прибрало малко Laughing) и си ми харесва точно такова,но пък не е голямо и може би затова не изглежда така "заплашително" като това на дженифър лопез Grinning

# 10
  • Мнения: 267
Не знам дали ми е толкова стърчащо дупето, колкото ми е голяма чупката, но си го харесвам, изглежда ми женствено ...Но да е жива и здрава мама, която шие и все ми обира излишното по дрехите отзад, и която най-накрая се научи да шие поли според фигурата ми Simple Smile

Наистина мисля е до фигура, радвам се, че поне в анфас и отзад не стърчи настрани Simple Smile

Иначе от упражнеия, но доста, можеш да оформиш дупето, но за извивката отзад ...едва ли ще се получи. Може би е въпрос на стойка. Ако в огледалото докараш нещо, което ти харесва и можеш да стоиш така без да изглежда неестествено, предполагам, че можеш да се научиш

# 11
  • Мнения: 27 524
Да не бъркате силно изразената чупка в талията и силно изразеният профил на дупето с определено стърчащите назад дупета, т.нар. изхвръкнали, които са си наистина редки за у нас?  Thinking Я някой да издири фотоси да видим за еднакви неща ли говорим  Party

# 12
  • Мнения: 600
мойто леко щръкна като бях постоянна във фитнеса. мъжо все викаше, че било негърско. та с малко фитнес за подходящия мускул би имало лека промяна, но не вярвам да стават чудеса Wink

# 13
  • Мнения: 2 897
Пластика, слагат силиконови подплънки само за това съм чувала.

И аз така знам:2thumbsup:,още съм чувала за т. нар. бразилски лифтинг-повдигат дупето нагоре(до колкото е възможно Mr. Green)

# 14
  • Мнения: 880
ами ето това според мен е изпъкнало дупе,с добре очертан профил: http://pg.photos.yahoo.com/ph/aidebee/detail?.dir=46c0re2&.d … 2.jpg&.src=ph

това пък пак си е доста изпъкнал задник,който стърчи и доста повече,т.нар "латиноамерикански/негърски тип Laughing http://www.ruonthelevel.com/files/jennifer_lopez_ass.jpg

аз определено съм за първия,вие как мислите? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт