относно теста

  • 2 225
  • 44
  •   1
Отговори
здравейте , аз съм нова в ози форум като потребител , тази сутрин си направих тест - излезе положителен , поне така се надявам втората чертичка е доста по светла от първата и това малко ме обърква , според вас положителен ли е

# 1
  • Мнения: X
Според мен ДА  Laughing Моят тест беше същия, чак към 4-5 седмица стана хубава чертичка....и сега дундуркам една госпожица. След девет месеца, мисля че и ти ще си така и ти го пожелавам Laughing

# 2
  • Мнения: 2 274
НОрмално е да е по-светла от контролната...що не си направиш още един тест на друга фирма, за да нямаш съмнение! Wink УСПЕХ! Grinning

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 881
И моя беше така в началото.
Мисля, че можем да ти честитим вече:)))

# 4
  • Мнения: 4 358
Честито, бременна си Grinning

# 5
  • Мнения: 229
Grinning  Grinning Честито
Според мен "да" положителен е.
ЖЕЛАЯ ТИ ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО БРЕМЕНЕЕНЕ Hands Thumbsup

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Щом чертичките са 2, работата е ясна   newsm10  
Честито!!!!

# 7
  • Мнения: 114
zdravei
po princip zavisi ot hormonalnite niva taka 4e prepora4vat da se napravi vtori kontrolen sled den-dva. pri men gre6ka niama6e Laughing

# 8
  • Мнения: 3 569
Точно така говорете й още - големи специалистки станахте... 1 тест и хайде бременаа си 100%... ами ако не е ... .какво я надъхвате ?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Точно така говорете й още - големи специалистки станахте... 1 тест и хайде бременаа си 100%... ами ако не е ... .какво я надъхвате ?


Футурче, с лице към възглавницата ли стана таз заран?

# 10
  • Мнения: 2 489
Ако не е бременна няма да има две чертички!

# 11
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Точно така говорете й още - големи специалистки станахте... 1 тест и хайде бременаа си 100%... ами ако не е ... .какво я надъхвате ?


Футурче, с лице към възглавницата ли стана таз заран?

С дупето към тавана....
В интрес на истината и нашите 16 теста за 3 дни бяха с 2 чертички, едната от които по-бледа... Даже имахме близнета със сърдечна дейност и двете, но едното спря да се развива и постепенно изчезна. Остана едно девойче, което на всеки преглед си показва шушонката...

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Точно така говорете й още - големи специалистки станахте... 1 тест и хайде бременаа си 100%... ами ако не е ... .какво я надъхвате ?


Футурче, с лице към възглавницата ли стана таз заран?

С дупето към тавана....
В интрес на истината и нашите 16 теста за 3 дни бяха с 2 чертички, едната от които по-бледа... Даже имахме близнета със сърдечна дейност и двете, но едното спря да се развива и постепенно изчезна. Остана едно девойче, което на всеки преглед си показва шушонката...


искаш да кажеш дудата  Laughing  Laughing  Laughing

# 13
  • русе
  • Мнения: 335
И моят тест беше такъв.Отидох веднага на лекар, но той едва не ми се скара за глупавия ентусиазъм.Дори нямах закъснение на цикъла.След седмица започнах да кашлям ужасно,но бях сигурна в бременността си и отказах каквито и да било антибиотици, пиех само хомеопатични бонбонки и сега съм ужасно горда, защото все пак чакам бебе след 45 дни Simple Smile Успех !

# 14
и аз така си мисля но след толкова дълго очакване на тази втора чертичка тази сутрин по едно време започнах да мисля че си въобразявам . Имам и още един въпрос прочетох доста материали за фолиевата киселина , трябва ли да се притеснявам като не съм пила досега . в смисъл на всякъде пише че е добре да се пие 2-3 месеца преди забременяване

Общи условия

Активация на акаунт