На кой ОВУ тест да се спра

  • 2 202
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Четох, четох ама .....
пак да попитам - кой според вас е по-надеждния ОВУ тест?
Досега не съм ползвала, и не се ориентирах кои са по-добри и по-надеждни.
Моля ви който е ползвал някои и е доволен да каже.
Също така гледах че някои са по три броя в опаковка, а други са по пет. Дали тези които са само по три са по-прецизни или просто различните фирми правят различни опаковки.

# 1
  • Мнения: 9 990
Клиър ову тест-по 5 в опаковка + един тест за бременност-цена около 10лв и няколко стотинки.

# 2
  • Мнения: 2 825
Клиър ову тест-по 5 в опаковка + един тест за бременност-цена около 10лв и няколко стотинки.
И аз тях ползвах, в месеца когато забременях.
Мъжо ми ги беше донесъл от Бг, имам май останала още една опаковка и мисля този месец да ги оползотворя  Mr. Green

# 3
Преди седем-осем месеца една приятелка ми даде своите clear ovu, ползвах ги, но не ми харесаха и се отказах от тях. Проблемът бе, че след 2-3 мин се размекваха и нищо не се виждаше. Дълго време не ползвах никакви до миналия месец, когато някъде из форума прочетох за Клир план. Купих си ги - 5 бр. за 26 лв. Те са като писалка и не може да се заблудиш коя лента е контролна, тестова, по-тъмна  или по-светла. Да видим обаче какви сме ги свършили Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Клиър ову тест-по 5 в опаковка + един тест за бременност-цена около 10лв и няколко стотинки.
И аз тях ползвах, в месеца когато забременях.
И аз така.Много съм доволна след известно време мисля пак д ги ползвам

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lennyh - изненадваш ме твърде положително, да знайш  Heart Eyes

При 2 деца, ОВУ тест ли ти трябва?  Rolling Eyes В смисъл, не усещаш ли кога си в ОВУ?

Късмет  Peace

# 6
  • Мнения: 3 154
Един-единствен месец съм ползвала Клиър Ову тестовете. Не са се размеквали, различаваха се линийките и коя е по-тъмна и по-светла. Доволна съм.

# 7
  • Мнения: 2 120
И аз съм за Клиър ову.

# 8
  • Мнения: 7 263
Благодаря ви момичета - сега надникнах и в електронния магазин, цените ми се виждат приемливи, така че ще пробвам с Клиъра първо и ако не ми се понрави ще видя Клир план.

Lennyh - изненадваш ме твърде положително, да знайш  Heart Eyes

При 2 деца, ОВУ тест ли ти трябва?  Rolling Eyes В смисъл, не усещаш ли кога си в ОВУ?

Късмет  Peace

ИИИ човек не може нищо да скрие начи  hahaha hahaha hahaha - уж необятни форумите, народ много ама все ще те ловнат Joy Joy Joy

Ми Шани кво да ти кажа - то с баткото бебеправенето беше една епопея - не ти е работа - денонощна работа падаше дето щото го ловнех таткото / че тогава и учехме и на смени работехме /  hahaha hahaha hahaha.
С малкия пък обратното вече си имах едно дете и не си давах зор, когато стане -тогава.
Ама сега вече - ЕГН-то ми не е съвсем същото и да ти кажа ми се ще да се ориентирам горе долу и да не се проточат много нещата  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уффффф, давай да се менкаме тогаз, че днес моето ОВУ пак ме разби.  Tired
Аз и с напредъка на ЕГН-то все си го усещам  Crazy

# 10
  • Мнения: 7 263
Ми късметлийка си  Crazy Laughing Laughing
Понякога съм имала разни по-странни усещания в дните около предполагаемата овулация, но не е нещо постоянно и запомнящо се.
Същото е и с цикъла, сравнително редовен, но никога не знаех преди кога ще ме изненада нямах никакви предупредителни признаци.
За сега ползвам пластирите на ЕВРА и поне стана доста по-редовен. Ще видим като започнем с  baby_neutral baby_neutral baby_neutral-правенето каква ще е работата. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 35 812
Home Rapid Test - 5 теста за Ову и 1 за бременност - цена 11-12 лв.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Ще видим като започнем с  baby_neutral baby_neutral baby_neutral-правенето каква ще е работата. Laughing

От сърце - късмет  Peace

# 13
  • Мнения: 7 263

Благодаря ти!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много искаме бебче - дано стане Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
Много съм доволна от Clear Ovu Test
Желая ти успех с третото щастие, Lennyh!

Общи условия

Активация на акаунт