Тези дни ще ми доиде цикала а ще заминаваме на море помощ-ново

  • 2 719
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Ннякои да знае нещо което да ми помогна за да се къпя и да избегна този проблем дали няма някакви хап4ета с които мога да го ускоря да ми доиде за да ми мине преди още да сме заминали

# 1
  • Мнения: 2 531
За ускоряване незнам, но ако ти дойде на морето - вит. С по 1гр. на ден! Евтино и безобидно , е не ти го спира но за 2-3 дни съвсем оскъдно и минава!

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 715
чувала съм по една лъжица оцет три пъти на ден и ти закъснявало.

# 3
  • Мнения: 1 232
Ами не е много приятно,носе случва,не се е свършил света я.И на мен ми се падаше да ми дойде насред морето ама на виж каква я свършихме Grinning.За вас вече е късно  Heart Eyes,може ама след морето.А сега сериозно има хапчета,но не ти ги препоръчвам,могат да ти разбият организма,казват се примултнор,с тях сега можеш да забавиш цикъла докато сте на морето,но пак ти казвам не си струва,купи си тампони и нямаш дертове  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 577
купи си тампони и нямаш дертове  bouquet

  grinning039

подкрепям bimba
оцета и вит.С-то няма да ти навредят, но това с хапчетата, нещо не ми се нрави... да вземе да се обърка нещо...... newsm78
 

# 5
  • Мнения: 83
Ами не е много приятно,носе случва,не се е свършил света я.И на мен ми се падаше да ми дойде насред морето ама на виж каква я свършихме Grinning.За вас вече е късно  Heart Eyes,може ама след морето.А сега сериозно има хапчета,но не ти ги препоръчвам,могат да ти разбият организма,казват се примултнор,с тях сега можеш да забавиш цикъла докато сте на морето,но пак ти казвам не си струва,купи си тампони и нямаш дертове  bouquet

Че аз в момента ги пия и ми няма нищо защото и аз заминавам на 12  и аз много се чудех дали да ги почвам но по-добре отколкото да сменям тампони и то лекар ми ги предписа

# 6
  • София
  • Мнения: 957
Миналата година имах същия "проблем". Отидох в аптеката и попитах. Дадоха ми да пия противозачатъчни. Започваш да ги пиеш 1-2 дни преди деня, в който очакваш да ти дойде и спираш като се прибереш от морето. След още няколко дни ти идва. Не вярвам организмът ми чак толкова да се е разстроил, защото месец след това забременях Grinning
Сега ще ида да потърся хапчетата и ще ти кажа точното име.

# 7
  • София
  • Мнения: 957
Хапчетата са Rigevidon. Сега видях, че съм изпила 9 от тях. Пазя си ги, защото още не им е свършил срока на годност и може пак да ми потрябват. Аз не кърмя и цикълът ми дойде 1 месец след раждането Sad

# 8
с тампони, аз така изкарах морето тази година ( до преди 5-6 дни). Най-безвреден вариант и не е толкова фатално.
Приятна почивка!

# 9
  • Мнения: 3 042
с тампони, .............Най-безвреден вариант и не е толкова фатално.
Приятна почивка!

 Peace

и аз тази година имах този проблем и ползвах тампони и вит. С.

# 10
  • Мнения: 2 550
тампони

# 11
  • Мнения: 104
Тампони  Peace  Peace

# 12
  • Мнения: 339
Пила съм Примолут Нор-свърши си работата WinkИдва ти на следващия ден след като спреш да го пиеш, а от следващия месец всичко си е постарому Wink

# 13
  • Мнения: 1 232
Пила съм Примолут Нор-свърши си работата WinkИдва ти на следващия ден след като спреш да го пиеш, а от следващия месец всичко си е постарому Wink
м да смятам,че си имала късмет,както и аз ,но моя приятелка го пи и после 6 месеца и идваше когато си поиска при положение,че преди и е бил редовен цикъла.За всеки организъм е строго индивидуално,не бих ги пила без лекарски съвет повече

# 14
Ami...drugiq mesec se o4ertava po4ivka a to4no togava trqbva da mi doide i iskam da izbegna.4uh 4e mogat da se piqt protivoza4ata4ni hap4eta koito se kazva Rigevidon,no kato im 4etoh protivopokazaniqta mi napravi vpe4atlenie 4e ne e hubavo da se priemat ako v po-ranna vazrast e imalo danni na jaltenica (az bqh bolna v 3 klas)Btw sega sym na 17.Ako gi vzema dali 6te okajat nqkakvo vlienie koeto nqma da e  mn dobro?I ako moje nqkoi da mi kaje ako znae na kakva cena sa gore dolu:)Mersi predvaritelno

Общи условия

Активация на акаунт