Искам Момче! :)

  • 5 877
  • 41
  •   1
Отговори
Не успях да открия отговор на върпоса.. как да го  докараме момче! Нещо киселко ако хапваме?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Попитай солидарно и по мъжки някой 3-ен мъжки татко!  Laughing

# 2
  • Мнения: 7 474
Виж тук се опитват да докарат момиче. Ти прави обратното  Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118770.0

# 3
  • Мнения: 112
Хъм, чувала съм че с киселко се докарва момиче, а не момче...  newsm78

# 4
  • Мнения: 581
И аз искам момче, ама твърдят че е момиче. Божа работа!

Разрови се из нета и виж японския календар, таблиците по години и месеци за забременяване и т.н. Също се поинтересувай за храненето преди да заченеш. Поне няколко месеца по - рано с определен тип храна има разни препоръки за хранене. Успех в намирането на материали.

В крайна сметка идва момента в който мисълта на майката е главно - ДАНО Е ЖИВО И ЗДРАВО!
НЯМА значение дали  е син или мома.

И най - вече всичко е случайност казват, че шанса е 50 на 50 за момче и съответно за момиче.

 Joy Една колежка искаше страшно много дъщеря. Тя има двама сина. Третото е момиче. Така че ако не първия път , втория, ако не втория третия  и така...

# 5
  • Мнения: 2 825
Аз пък искам близнаци - момче и момиче  Crossing Arms

Така че ако не първия път , втория, ако не втория третия  и така...


Да, ама докато се получи желания резултат, има вероятност родителите да се сдобият с футболен отбор  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 379
аз имам момче, бе жена; евтино ще ти го дам; родено, почти отгледано вече; на 2 месеца става на 16-ти; синеоко и русолявко; като Брад Пит smile3532
шегувам се разбира се....
аз исках момиче, но сега за нищо не го давам моя син; Господ си знае работата да знаеш!

# 7
  • Мнения: 5 313
Абе то да е живо и здраво,пък каквото е. Peace

# 8
  • Мнения: 2 120
Трябва да си с по-ниско РХ за момче, правили са опити с пъхане на хлебна сода, за да стане средата основна, а не киселинна. Та жената родила момче след хлебната сода.
ДА НЕ ПРАВИТЕ ТАКА. АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО.
Само споделям.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

 #Crazy #Crazy #Crazy

всъщност жената е мъж, но то кой ли чете и гледа  Whistling

# 10
  • Мнения: 3 154
Трябва да си с по-ниско РХ за момче, правили са опити с пъхане на хлебна сода, за да стане средата основна, а не киселинна. Та жената родила момче след хлебната сода.
ДА НЕ ПРАВИТЕ ТАКА. АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО.
Само споделям.

Е, ти му го навря в лицето, пък после викаш "Недей така" Joy

# 11
  • Мнения: 2 120
Цитат
всъщност жената е мъж, но то кой ли чете и гледа  

ХИ, ХИ Laughing

Слушай бъдещ татенце, за момче трябва да правите секс точно в деня на овулацията, преди това не е желателно да се разхождат спермчовци из матката, защото тези ,които предварително са там и изчакват яйцеклетката правят момичета,  а ако яйцеклетката излезе първа и после я пресрещне някои елемент от твоя милост, ще докарате момченцето.
Но от сега те предупреждавам, че голямо
смятане те чака. Wink

Това е научното правило и пак те предупреждавам да не вземеш да пъхаш сода на жена си. Това са измишльотини. Тя ако е с високо РХ и челна стойка да правите все момиче ще е. УСПЕХ. А има храни, които свалят РХ-то и стават момчета, някъде из форума са, или този, или в `Зачатие`.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 10:30 от Дара

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 
МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ ПО МЕТОДА НА ИНКИТЕ
        Известни са различни способи за предварително определяне пола на новороденото според желанието на родителите. Сред тях се откроява със своята надеждност астрологичният, който обаче не е широкодостъпен поради специфичността си. Затова интересуващите се могат да използват много по-простия нoмерологичен метод на древните инки.
        Изходна точка на изчисленията, извършвани някога от индианците, е основното число 49. Към него се прибавя номера на месеца на зачеването и се изважда броя на годините на забременялата жена. Ако от нейния последен рожден ден са минали повече от шест месеца, възрастта й се закръглява до следващото по-голямо число.
        От така получената стойност се изваждат последователно числата 1, 2, 3 и т.н., докато се стигне до крайно положително (по-голямо от 0) число. В зависимост от вида му – четно или нечетно – се прави извод относно пола на бебето. При това се прилага нoмерологичния принцип, че всички нечетни числа са силни и мъжки, а всички четни – слаби и женски. Т.е. при краен резултат 1, 3, 5, 7, 9 може да се очаква момче, а при 2, 4, 6, 8 – момиче.
        Пример: Жена, родена на 18.ІV.1969 г., забременява през декември 1993 г.
           Основно число                                    49
           + Месец на зачеване                          12
           =Междинна сума                                 61
           - Възраст на жената /закръглена/     25
           =Междинна стойност                          36
36 - 1  = 35 - 2 = 33 - 3 = 30 - 4 = 26 - 5 = 21 - 6 = 15 - 7 = 8  Крайният резултат е 8, следователно би трябвало да се роди женска рожба.

# 13
  • Мнения: 2 120
Това  е много интересно. Благодарско Златна.
Хм, пада ми се момче, а аз вече си фантазирам женски имена, трябва да ям кисели краставички повечко Laughing

# 14
  • Мнения: 560
Дарче, ти яж кисели краставици повечко, ама щом ти се пада момче, пък мислиш за момиче, може и близнаци да са бе, душко Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт