Предложение до тези, които купуват Нестле джуниър.

  • 1 199
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 437
Последните дни не го намираме в магазините, от които по принцип пазаруваме, видяхме го в други на цена 8 лв. и нагоре  Crazy
Днес го открих на 7 лв., при Официалния дистрибутор, но продават само на едро, най-малко 24 кутии, 168 лв. ми идват множко наведнъж, затова, ако има желаещи да иска да се комбинираме, пишете   bouquet

# 1
има го в щъркел за 7,39 лв

# 2
а иначе и аз съм желаеща,но и 12 кутии са ми много наведнъж Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 437
а иначе и аз съм желаеща,но и 12 кутии са ми много наведнъж Simple Smile

Ще изчакам до понеделник, ако има други желаещи, за да станат по-малко кутиите, ако не, ще взема от "Штъркел", цената е приемлива  Peace въпреки, че посления път взехме от метро на 6.77 лв., затова сегане ми се дават 8 лв.  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 6 971
Никол, аз утре ако успея, ще проверя колко струва млякото във фирменият магазин на Nestle, който е пред фабриката им в Люлин и в понеделник ще пиша. Преди ремонта на магазина от там го купувах по-евтино.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 645
При нас в една аптека го има за 7,30лв-бройката

# 6
  • София
  • Мнения: 6 971
Магазинът почива събота и неделя, а през седмицата работи до 17:30, не зная дали ще се прибера от работа до това време.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Какви са тия цени при вас  Shocked. Това АМ във Варна струва 7.00лв на повечето места. Ужас! Дано да е само единичен случай с цена 8.00лв.

# 8
  • Мнения: 46 437
Какви са тия цени при вас  Shocked. Това АМ във Варна струва 7.00лв на повечето места. Ужас! Дано да е само единичен случай с цена 8.00лв.

Не е единичен, в 2 от големите хранителни вериги е на тази цена, в ХИТ е 8 лв., а в Европа 8.21 лв.  Stop

buni, може ми мъжът ми ще успее утре да отиде до Нестле да провери, но не е много сигурно  Confused

# 9
  • Мнения: 2 531
М..да и аз следобет щях да питам к`ви са тия цени? В нашето миниятюрно квартално магазинче е 7 лв. , може и по евтино да го има по складовете Simple Smile А защо го няма ? Да взема да си купа 2-3 кутии , да не закъсаме Hug
Мамчета да ви попитам, като давате Нестле джуниър вечер будят ли се бебоците ви през ноща за ам? Аз бях взела 1 кут. фризо 3 и с него не се будихме, но се отказах че е много ароматиз и подсладено, от вчера сме с джуниър-а - супер е но се събуди гладна в 1 ч!

# 10
  • Мнения: 46 437
veni-b, София и с двете изкарва по 8 часа, но от Нестлето пие по-малко количество, а Фризото не мога да й смогна, 1 кутия отива за 2.5 дена  Embarassed явно й е по-сладко и пие, и пие, и не се сеща да спре  Crazy

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Никол, аз го взимах от дистрибуторка, която ми е приятелка за 6.05лв. Но това беше преди месеци, не знам сега на колко би ми го продала. Мога да проверя и да ти изпратя, ама незнам колко ще излезе пратката по куриер, дали няма да се обисмисли тогава покупката  newsm78. Ако те интересува кажи за да проверя цената и да сметнем колко ще излезе.  Peace

# 12
  • Мнения: 46 437
doniboni, благодаря  Heart Eyes ако беше за 1 път, да, но така няма смисъл, тя пие промишлени количества, по-скоро тук трябва да си намеря място, от което да взимам  Confused

vnd, коя е аптеката  Simple Smile

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni, благодаря  Heart Eyes ако беше за 1 път, да, но така няма смисъл, тя пие промишлени количества, по-скоро тук трябва да си намеря място, от което да взимам  Confused




Права си. А и цената се е вдигнала, защото се обадих да питам и приятелката ми каза, че е на 7лв. вече  Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 250
Последна информация-в петък купих Нестле Джуниър от Хит-младост на цена 7.08 лева. Peace

Общи условия

Активация на акаунт