какъв биберон предпочита бебето ви?

  • 2 399
  • 88
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
авент или гербер? моля споделете, моето не ще никакъв Simple Smile и ако в началото не са искали биба, после променят ли се и как с еотказват от тях, мерси!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Моето до трети месец не искаше никакъв, но аз бях много настоятелна от страх да не започне с палеца - навик, който ненавиждам. Та накупих десетки видове биби и да ти кажа нямам представа дали имат предпочитания. На Авент ги водят добри и такива ползваме, но не ми харесва, че пластината пред устата е права, а не следва формата на лицето, т.е. да е заоблена към него и като не е падат много лесно. Сега купуваме някакви куче марка, но така извити и трудно ги изпуска. Та ако на Гербер (понеже не ги знам  Embarassed) са извити - тях вземи.

# 2
  • Мнения: 1 448
Анатомичен на Камера, само него харесва Simple Smile Ако не иска твоето бебче не го мъчи, най-много да започне да си смуче палеца  baby_neutral

# 3
  • Мнения: 3 360
На Авент го купих и го захвърлих!Само на Камера и хареса newsm78
А защо се притесняваш,че не иска?По-добре!Като свикне със залъгалката пък трудно се отучва!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Моята принцеса харесва само тази на Авент, чиковските ги плюе. Предполагам че на Авент й харесва най-много, защото формата на бибата прилича на силиконовите зърна, с които я кърмя.
И аз мисля, че не е задължително да иска залъгалка - даже по-добре, че не иска. Ако започне да смуче палеца, чак тогава пробвай със залъгалката.  Wink

# 5
  • Мнения: 122
NUK- точно за него. От началото не го искаше но с времето свикна и сега се чудя как ще го откаже. Мисля скоро да го махам. Дребния търси биба само като заспива, но ако му се спи много я забравя.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
Чико, другите ги плюе - пробвах Камера, Авент и Нук

# 7
  • Мнения: 56
Ние започнахме с Dentimaxx,после с на Авент,но не го искаше.И така продьлжаваме с Dentimaxx!:)

# 8
  • Мнения: 5 183
Simple Smile Ако не иска твоето бебче не го мъчи, най-много да започне да си смуче палеца   baby_neutral

 NaughtyИзобщо не е задължително да запо4не да си сму4е палеца. Моето дете никога не засмука биберон. Купувах разни, мислейки си 4е проблема и в биберона... Е, не и не. Никога не е смукал биберон, НО и никога не е смукал пръстите си, Имаше един период, заспиваше лапнал край4ето на ръкав4ето си, но после дойде лятото - спеше с къс ръкав или без ръкав. Тогава нямаше как да го лапне и престана... Можо пък и твоето бебе4е да е от тази "порода"  Wink

# 9
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Моето бебе също не иска биберон,но не го и насилвам!Дори се радвам  Grinning

# 10
# 11
  • Мнения: 432
НИЕ СМЕ С ПАЛЧЕ>Може би е моя грешката,че не настоявах достатъчно с бибите.Смених Нук,Чико,Авент,но не поиска.А от 3-я месец-палче.Няма отърване,май.
Според мен настоявай повече,с каквато и да е.Рядко бебе нищо не цока,повечето са биба или палче.

# 12
  • Мнения: 5 790
С изцяло силиконова биберона на Чико сме. Не иска никаква друга, а като види пластмаса плюе.

# 13
  • Мнения: 47 963
щерката след 4-5 месец започна да смуче нук,също и за шишетата Peace
малкия-още никакава,само им дъвче дръжките понякога Wink,но и палец не смуче

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чико - за малката. Още си я смуче за приспиване.
Големият не е ползвал и не си е смукал пръстите.
Ако ти отказва и не си смуче ръцете не настоявай, после ще ти е трудно отказването.

Общи условия

Активация на акаунт