Вила на Цигов чарк, с бебче сме вече

  • 1 875
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 653
Ако може някой да препоръча вила на Цигов чарк.Да е приятна, чиста , с нормални условия, да е подходящо място за малко бебе.Благодаря предварително!
 travel

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Ако е за около седмица или повече - пробвай в интернет да намериш телефона на почивната станция на ВМИ - Пловдив, цената през юли беше 250лв. за 10 дни с 3 хранения (баба+внучка), за неработещи във ВМИ. Ако е за 2-3 дни - комплекс "Дъното".

# 2
  • Мнения: 2 653
Ако е за около седмица или повече - пробвай в интернет да намериш телефона на почивната станция на ВМИ - Пловдив, цената през юли беше 250лв. за 10 дни с 3 хранения (баба+внучка), за неработещи във ВМИ. Ако е за 2-3 дни - комплекс "Дъното".
Благодаря, но бих искала самостоятелна вила, а не хотел или станция.

# 3
  • Мнения: 1 190
И ние мислим да отидем тази година след морето за няколко дни, обаче на бунгало така че не мога да ти помогна.

Кога смятате да пътувате, бебчето не е ли много малко newsm78

# 4
  • Мнения: 2 653
Кога смятате да пътувате, бебчето не е ли много малко newsm78
Ами малка е , но на нея също ще и е по-добре на чист въздух и на прохлада.ние от 10 ден си правим разходки в парка, та мисля, че  няма да е ново за нея.
Аз намерих една вила, но собственика беше много нагъл по телефона  ип редпочетохме да се откажем от нея.

# 5
  • Мнения: 8 905
А защо точно на Цигов чарк искате да отидете?
Ние ходихме това лято. Но да ти кажа честно никак не останахме очаровани.  newsm11  Бяхме наели самостоятелна вила - ново строителство. 60 лв. на вечер беше цялата вила. Беше адски студено в стаите. А природата точно на това място не е кой знае колко впечатляваща. Риба в язовира може да се хване единствено, ако си с лодка, ако риболовът ви е привлякъл натам.
На мен лично много повече ми допадна района около Доспат, което е на 40 км. от Цигов чарк. На Доспат също има язовир, дори по-голям.

# 6
  • Мнения: 2 653
А защо точно на Цигов чарк искате да отидете?
Ние ходихме това лято. Но да ти кажа честно никак не останахме очаровани.  newsm11  Бяхме наели самостоятелна вила - ново строителство. 60 лв. на вечер беше цялата вила. Беше адски студено в стаите. А природата точно на това място не е кой знае колко впечатляваща. Риба в язовира може да се хване единствено, ако си с лодка, ако риболовът ви е привлякъл натам.
На мен лично много повече ми допадна района около Доспат, което е на 40 км. от Цигов чарк. На Доспат също има язовир, дори по-голям.


Ами може и на друго място някъде в Родопите , аз намерих една вила , много примамлива до Пампорово.
.Наистина не държа да е там , просто тогава така търсех, че едни приятели бяха там и да се съчетаем.

# 7
  • Мнения: 658
Елитен пансион Панайотови - Сърница. Близо е до Цигов Чарк. Къщата е идеална за семейство с деца. Краси миналата година беше на 6месеца когато го заведохме - дори му правеха в кухнята храната - киселче, попарка, грисче... Приготвят храната домакините - така че наистина ще починете. Има и басейн. Разгледай в Гугъл /Сърница

Общи условия

Активация на акаунт